Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szobatársam néha az idegeimr...

A szobatársam néha az idegeimre megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem az egyetemet, kolis vagyok, hárman vagyunk egy szobában. Jól elvagyunk meg minden.... Viszont kezd egyik szobatársamból elegem lenni. Ha egyetlen 1 percet telefonálok (nem kiabálva) ki kell menjek,vagy a folyosóra (hogy mindenki hallja) vagy ki a hidegbe, mert zavarja, de ő persze nyugodtan telefonálhat fél órákat szinte kiabálva. Zavarja, ha eszek (halk vagyok), ezért tegnap este inkább nem is ettem már. Most lett már elegem, mikor az éjszaka közepén felkeltett, mert 5 percig szuszogtam (nem horkoltam), mivel be van dugulva az orrom kicsit.Ő is szokott, hozzáteszem mindig, de inkább hagyom aludni. Ez kb fél 2 felé volt, azóta nem tudok visszaaludni. A másik szobatársammal is ugyanezt csinálja. Beszéltem vele erről, de nem hajlandó kompromisszumot kötni, hogy mindenkinek jó legyen. Mi reagáljuk túl? Mit kéne tennem?

dec. 6. 07:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ui: érdekes, én és a másik szobatársam sose panaszkodunk....ő egész nap....
dec. 6. 07:02
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
93%
Cseréljétek el...
dec. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Azért itt a probléma az, hogy két embert is lenyom egy kis picsa, ti meg nem tudtok kiállni magatokért.

Tartsatok tükröt neki. Féltek tőle, vagy mi? Keltsétek fel ugyanúgy, a nyakát kicsit megfogjátok éjszaka. Nem mentek ki telefonálni, jogotok van bent lenni a szobátokban ugyanúgy.

Komolyan nem értem, mi a gond, mitől féltek? Ha nem változtattok, nem lesz változás. Mert nem ő fog, nektek kell.

dec. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Verjétek meg
dec. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2 nem félünk tőle, nincs is mitől. Írtam, hogy már mondtuk neki, hogy mizu van, nem is egyszer. Viszont egyik fülén be, másikon ki. Mindegyik ember akit itt megismertem, jól elvan, így nem sok esélyt látok a cserére. Pedig jó ötlet lenne.
dec. 6. 07:15
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsi #3-ast akartam, csak hulla vagyok :D
dec. 6. 07:15
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő bent marad telefonálni, te minek mész ki? Ne haragudj, de állj a sarkadra.
dec. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 jogos, bár nincs kedvem újabb hisztizek, viszont ennyi erővel akár most elkezdhetnék ordítva telefonálni. Reakcióra kíváncsi lennék.
dec. 6. 07:19
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Szedd már össze magad kérdező és verjétek már meg ezt a kiskirály hülyegyereket.
dec. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Nevetséges vagy xd, hogy ő parancsol mit csinálhatsz, szimplán szard le
dec. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!