Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi megtakarításotok van?

Mennyi megtakarításotok van?

Figyelt kérdés
dec. 6. 16:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
0 Ft
dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Sokkal kevesebb, mint azt szeretném.

Van pár száz ezrem ami így csökken a mindennapokban, illetve fizetéskor növekszik.. ezen kívül van kb 2800 euróm egy deviza számlán amihez nem nyúlok hozzá..


Illetve van a nevemen (7,6 hektár termőföld). Ami elvileg minimum 13-14 milliót ér, de lehet több. Nem tudom mi az aktuális ár.. de a mezőgazdaság egy nagyon trágya dolog ilyen téren, ha ebből pénzt akarnék látni kb 9 hónap lenne. Vagy több...

dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Nagyságrendileg 30 millió van állampapírban, jövőre és utána elég jól fognak fizetni, aztán majd meglátom, mi lesz vele utána, átrakom-e máshova vagy sem.

Gondolkodok valami egyszerű kis vidéki nyaralón, arra gyűjtök, de azt alaposan át kell gondolni, hogy megéri-e megvenni egyáltalán.

Szóval valószínűleg a gyerekeké lesz majd, ha felnőnek, még csak alsósok.

dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semennyi, sőt, ha hónap végén kit normális ételre, akkor boldogok vagyunk. Két dolgozó(nem minimálbér) felnőtt, egy 4 éves gyerekkel.
dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
1.200.000Ft. Egyedülálló, 37F
dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Adósságom van, 6,5 millió. Lakásra szedtem össze ennyit, 27 éves vagyok apránként törlesztem. Megtakarításom EPban van, kb. 1 millió forint, még nincs gyermekem igazából neki gyűjtöm.
dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

9000euro

N27

dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
300 millió alatt kicsivel.
dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

18 ezer euró


29/f

dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb félmillióm van, ami el is fog fogyni, mert csináltatom a fogaimat. Nem is tudok mindent megcsináltatni.
dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!