Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy "távol...

Miért érzem azt, hogy "távol akarok maradni" egy adott embertől, ha semmilyen okot nem adott rá?

Figyelt kérdés
Csak online tartsuk a kapcsolatot, nem szoktunk találkozni, de valamiért rossz érzésem van az egész emberrel kapcsolatban, de semmilyen okot nem adott rá, még csak kisebb összeszólalkozás sem volt köztünk, tényleg nem értem miért érzek így
dec. 7. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez normális. A stílusa emlékeztet egy régi valakure, akit valószínűleg el is felejtettél, de annakidején utáltad őt.
dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, teljesen hirtelen jött ez az érzés, azelőtt meg sőt, hogy én voltam az, aki mindig beszélgetést kezdeményezett, mert tényleg szerettem vele beszélgetni. Most meg olyan fura érzésem van
dec. 7. 19:44
 3/9 anonim válasza:
tiltsd le :3
dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. Az esetemben megjelent egy 3. fél, aki féltékenykedik fölöslegesen, mert szóbaállok az egyénnel már vagy 3 éve neten keresztül és "nálunk" sem volt személyes találkozó sosem.



Hallgass az érzéseidre, valószínűleg ennek a személynek van valami az életében/személyiségében, ami miatt ezt érzed. Esetleg nézd át a korábbi online-os beszélgetéseket, hátha rájössz, miért érzed ezt.

dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem is volt amúgy ilyen. Tök jól elvoltam valakivel 4 hónapig, aztám egyszer beszélgettünk és lett egy furcsa érzésem. Ugyanúgy nem mondott semmi sértőt, de valamit megéreztem, ami miatt nem éreztem magam jól.
dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is csak online ismeretség, én nem erõltetném. Valami veszélyes vagy taszító dolgot foghattál fel tudatalatt a vele való kommunikációból. Én nem mondom, hogy 100%-ig igaz az ilyesmi, de minek játszani a tûzzel.
dec. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 nem igazán szoktam az érzéseim után menni, ha nem találok logikus magyarázatot rá, viszont ez esetben inkább hirtelen jött félelmet és stresszt éreztem, ha a beszélgetésünket megláttam, vagy rágondoltamés nem tudtam hova tenni és még most se tudom
dec. 8. 12:25
 8/9 A kérdező kommentje:
pedig tényleg semmi olyan nem történt, a beszélgetési témák is átlagos, mindennapi dolgokt voltak, szóval a beszédtéma se lehet az oka. Sosem találkoztunk, csak online kapcsolat volt.
dec. 8. 12:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én tippem az lenne, hogy esetleg valami olyan rejtettebb réteget vagy mintázatot érezhettél meg a másikban, amivel már volt a múltban dolgod korábban, és valami kellemetlen emléked kötődik hozzá.


Én ugyan megérzés alapon nem szoktam megszakítani kapcsolatokat (mások tudom hogy igen, és teljesen jogukban is áll), de ha ilyen történik akkor azért elkezdek odafigyelni a másikra, hogy mennyire lehet valós a megérzésem. Lehet nem szép dolog, de néha még 1-1 tesztet is bedobok amiről többnyire nem is tud. Ez végső soron a közös érdekünket is szolgálja, mert ha ezek a tesztek nem hoznak eredményt, akkor szép lassan el is engedhetem a gyanumat, hogy esetleg csak én éreztem mégis valamit rosszúl.


Persze ha marad a konstans rossz érzés akkor nem tudok mit csinálni végül, ösztönösen is kerülni fogom őt. Van amikor az érzéseket nem lehet ésszel felülírni, sőt talán nem is kellene.

dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!