Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van-e lehetőség panaszt tenni...

Van-e lehetőség panaszt tenni egy postai ügyintézőre, aki minősíthetetlenül beszél az emberekkel?

Figyelt kérdés
Ma szó szerint, alpári stílusban lekiabált egy nénit, aki megkérdezte, vehet e nála borítékot, hiszen így szokott menni. Úgy gondolom, aki ilyen hangnemben beszél bárkivel is, annak nem való az, hogy emberekkel dolgozzon. Tehetek e panaszt rá, online felületen? Ugyanis abba a postába nem teszem a lábam többet.
dec. 8. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Az adott posta vezetőjénél kezdeném. Ha nincs az ügyben javulás, akkor lehet magasabb szintre menni.
dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Online aha. Jó lenne névtelenül sározni másokat? Legyen gerinced és állj oda elé, ha már be akarod panaszolni.
dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
#2 És mit csináljon vele? Üvöltsön az arcába? Pofozza fel? És akkor attól majd eljut az illetékesekhez, hogy probléma van az egyik alkalmazottal? :D Téged sem az eszedért szeretnek. Tipikusan olyan lehetsz, aki úgy old meg minden nézeteltérést, hogy leszúrja a másikat egy konyhakéssel, utána meg örül a fejének, hogy micsoda f*szagyerek volt.
dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Senki nem tartott fegyvert a fejéhez, hogy leüvöltse egy idős asszony fejét a semmiért. Sem azért, hogy emberekkel kezdjen dolgozni. Ha valaki ekkora suttyó, akkor azt gondolom nincs ereje annak, ha eléállok, max engem is leordít. A fönőkét meg gondolom nem.
dec. 9. 00:06
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
#3 lehet, de te sem vagy a legélesebb kés abban a bizonyos fiókban, ne félj ettől. Tudod a netes önkéntes rendőr és a pszichopata késes gyilkos között van még néhány fokozat. Pl én ilyen esetben kihívnám a postavezetőt és elmondanám neki a gondomat úgy, h ott az érintett is.
dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Te mért nem szóltál rá ott helyből? Én szoktam! Vagy mért nem szóltál a postavezetőnek?
dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
#6 vigyázz az ilyen visszakérdezéssel, mert te is le leszel oltva az szmk-sok által xD
dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, én nagyon undorítónak tartom, amikor más nevében akad ki valaki.

Nem veled beszélt így az a postai dolgozó. Ha a nénit ez zavarja, akkor lépjen rá ő valamit. Veled senki sem volt bunkó, neked nincs okod bárki ellen is panaszt tenni.

Én így gondolom.

dec. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Én meg azt tartom undorítónak, ha egy életerős felnőtt nem áll ki amellett a saját magáért kiállni képtelen gyengébb mellett, akit a jelenlétében bántalmaznak. (Sajnos szószaporító módon maga miatt még azt is ide kell írnom, hogy de, az alpári stílusú leordítás is bántalmazás.)
dec. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is ott helyben visszaszóltam volna neki vagy kérek egy illetékest a panasztételhez. Nem utólag kell jampinak lenni.
dec. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!