Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már konfliktusod romákkal?

Volt már konfliktusod romákkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen jellegű?

dec. 9. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Régebben volt.

Elvertem azokat akik kötözködtek velem és lehet tippelni mi lett vége.

dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak természetes...itthon.
dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
79%
Persze, olyan helyen nőttem fel, ahol alap, hogy már gyerekkorban beléd kötnek. A kisegítő sulis nagy cigánygyerekek mindig bizonyos helyeken tömörültek és bevárták a később végző alsósokat, hogy elvehessék a zsebpénzüket meg a szendvicsüket. Bevált kerülőutaink voltak, ha láttuk, hogy ők erre indulnak, mi amarra mentünk de volt, hogy így sem úsztuk meg.
dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ózdon nőtem föl...
dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úf, borsodi vagyok...

Ha kocsival megyek és ők gyalog vagy biciklivel mennek az út közepén és lehúzódni se tudok hova mégis én vagyok a hibás,,, egyszer az egyik ököllel verte a motorháztetőt, mert mit képzel ez az autós, el akarja ütni, mert nem húzódik le az árokba, mert ő megy 🤣🤣🤣

dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze, nem tetszett nekik az ár, amit szabtam.
dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

#5:

Verték a motorháztetődet, te meg csak vihogtál, mint egy bohóc. Grat...

dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Burgonya, tudtam hogy már kísértet. :D


Kismillió konfliktusom volt, ezért akarom totál kizárni őket mindenhonnan.

Bár nagyon sokkal találkoztam, akik próbálták totál meghazudtolni a származásukat.

Minél cigóbb külsejű valaki, annál jobban próbál megfelelni.

Sajnálom őket érte.


Mostanra inkább a félcigányoktól tartok, meg az ilyen életmódot folytatóktól. Lehető leg aljasabb réteg.

dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj.... Nevelőotthonokban nöttem fel, utána pedig jó ideig "elit" környékeken laktam...
dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

7#

Nem írtam le a történet végét honnan veszed hogy vigyorogtam mint egy bohóc ott voltál talán???

Feldühített a csávó mivel meg is kellett állnom mert elfoglalta az utat közepén jött biciklivel szembe velem egy egyirányú úton! Letekertem az ablakot és dühösen magyaráztam neki a kreszt meg azt, hogy az autóval nincs hova lehúzódnom mert keskeny az út, erre ő még dühösebben ordibált, hogy nem tudsz vezetni büdös k@rva el akartál ütni!!! Amikor nagy nehezen elhajtottam még akkor is utánam ordibált, hogy kicsinállak büdös k@rva! Szerinted vigyorogtam? Hát nem! Még most is feldühít az emberi ostobságnak ez a szintje.

A cigányok egy bizonyos részével az a baj, hogy ész semmi öntudat meg óriási, tisztelet a kivételnek.

Vannak köztük normális értelmes családok, de itt Borsodban sajnos a telepi cigányból van sok. Minden faluban, községben van egy cigánytelep, az ott lakók full gettó az alja szint mindenből.

Vannak akik a faluban laknak bent azok normális életmódot folytatnak, dolgoznak, megvan a 8 osztályuk ne adj isten tovább is tanultak ők viszonylag asszimilálódtak a környezethez.

A település ahol én lakom az iskola tanulóinak 55%-a cigány. Sok magyar szülő inkább behordja a gyerekét Miskolcra, bár ott sem jobb a helyzet, de ott még válogathat az iskolák között. Ez nem rasszizmus. Egy falusi iskolában ha egy adott osztályban sok cigány gyerek van, nem tudnak úgy haladni a tananyaggal, mivel gyengébb szocializáltsági szinten vannak mint a többi. Nincsenek meg az alapvető készségeik amivel az oktatást el lehet kezdeni. Az elsős tanító néni mindig ezen készségek fejlesztésével kezdi, sokszor sikertelenül, csúszik a tananyag, később tanulják a betűket stb.

Tudom, mert én is ott tanítok...

😥😥😥 (És ezen sem vihogok mint egy bohóc. Nincs min.)

dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!