Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élelmiszer boltban a sorban...

Élelmiszer boltban a sorban volt már konfliktusod?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor van, egyszer a mögöttem lévő nő kiabált rám hogy pakoljam összébb az árumat, hogy ő is elkezdjen tudni pakolni, majd mikor elmagyaráztam neki hogy nem végez hamarabb akkor teljesen begőzölt. De a bevásárlókocsit is sokszor a sarkamra tolják, aztán ha szólok még nekik állj feljebb. De volt hogy beállt elém egy öregasszony hogy nem ér rá, mert sok helyre kell mennie még, aztán persze mikor "visszatolakodtam elé" a tömeg majdnem felkoncolt engem...
2019. dec. 15. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát, egyrészt megtanulhatnád használni a pénztárat (nem szétpakolni a cuccaid, tenni utána elválasztót, fizetés után gyorsan összepakolni stb.), másrészt viszont, ha valaki eléd akar tolakodni, akkor azt félre kell lökni, mint a huzat.

Válaszolva a kérdésre, nem szoktak konfliktusaim lenni a boltban, mert tudom rendeltetésszerűen használni a pénztárat.

Amúgy állj inkább az önkiszolgáló kasszához!

2019. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kinek nem? Egyszer úgy is lesz mindenkinek.


Volt. Pénztárnál 2 voltak előttem. Beálltam a sorba, viszont akkor már full üresen húzta a szalagot a pénztáros(a legelső vásárló termékei már péé lefogytak), hát elkezdtem kipakolni, mire az előttem álló 40es durván farnehéz elkezdett háborogni, hogy mit képzelek, ő sorban áll. Nem látom?

Szalag továbbra is üres előtte is és utána is, addig amíg én el nem kezdtem pakolni. Hisztizik tovább, mire befut a kislánya egy doboz hajfestékkel, na erre várt mindenki.


Hülye kva foglalta a helyet, amíg oda ér a gyereke. És addig senki nem pakolhatott a szalagra, mert ő sorban áll. Mellékesen senki nem tudta eldönteni, hogy ő nem e az előtte álló hozzátartozója.


Természetesen az áruelválasztót szart kitenni a hülyéje.

2019. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az ilyenekkel. Csinálj úgy, mintha nem hallottad/nem láttad volna.

Nem kell hülyékkel foglalkozni.

2019. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Boltban ritkábban,de máshol igen. Postán pl.sorban álltam,majd egy vén f..sz megkérdezte az előttem állót,hogy mögé (azaz ugye elém) állhat-e.. (wtf??). Mintha ott se lennék.. busznál kb.ellöknek az idősebbek rendszeresen,ill.a kis takony tizenevesek akik suliba mennek..na mikor a harmadik strapás éjszakás műszakomból lépek hazafelé akkor durran az agy es kb.én is fellököm már..az a baj,hogy gyerek arcom van és akként is kezelnek,főleg az öregek és azt hiszik csak félretolhatnak mert pulya vagyok.. szóval ideig türelmes vagyok de néha elszakad a cérna nálam is.

31/n

2019. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Hát, egyrészt megtanulhatnád használni a pénztárat"


Igen, az áldozathibáztatás...

2019. dec. 15. 12:09
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Egy hete, hipermarketben.


Mögöttem telefonált egy tipik ötvenes szépasszony, szorosan rám állt.

Épp lepakoltam a szalagra, erre ő is pakolni kezdett, de úgy, hogy arrébb tolt, előttem egy család volt, nem tudtam volna előrébb menni.

Meglökött egyszer, kétszer, harmadjára rászóltam, hogy ne lökdössön. Jaj ő nem akart (b..de tényleg nagyokat lökött rajtam), magyarázkodott kissé leereszkedően, mintha én lennék a gyökér.

Szerintem az ilyenek ezzel szórakoznak, nem tudok másra gondolni.

Emlékszem egyszer nyugdíjas csúcsidőben mentem be a penny-be, versenyt űztek abból, hogy egymásba kötöttek. Én próbáltam láthatatlan maradni.

2019. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"De volt hogy beállt elém egy öregasszony hogy nem ér rá, mert sok helyre kell mennie még, aztán persze mikor "visszatolakodtam elé" a tömeg majdnem felkoncolt engem...

" Ja ezt imádják csinálni, rólam amúgy tudni kell, hogy én gyakran engedek embereket magam elé. Engem viszont soha nem szoktak.

2019. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ritkán, de van ilyen. Nyáron volt egyszer, hogy egy nőre rászóltam, hogy folyamatosan a derekamnak tolja a bevásárlókocsiját, fejezze be. Persze pampogni kezdett, nekem pedig azzal a pillanattal eldurrant az agyam és hátrébb seggeztem a kocsit.

Nemrég meg valamelyik távolsági busznál sorban álláskor volt egy fickó, aki a hátizsákjával forgolódott, megkértem, hogy vegye le, mert már kétszer beletolta az arcomba a táskáját. Levette, elnézést kért és nem háborgott. Ezen meglepődtem.

2019. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Bementem a sütiboltba egy derűs vasárnapon, befelé menet láttam, hogy egy öregasszony az udvaron igazgatta a banyatankját. Állok a sorban, nézelődök, egyszer csak ott állt előttem a mami, lényegében odateleportált. Nagyon kiakasztott, rögtön számonkértem, hogy miért állt be elém, ő arra hivatkozott, hogy az udvarban már előttem ért be (!) Aztán kicsit mártírkodott, de visszanyertem a pozíciót. Igen, a többi sorban álló csak pislogott, hogy mi van itt: beszólnak a társadalom feltétel nélkült tisztelt szent tehenének, a tolakodó öregasszonynak?? És ahogy írod, a kisgyerekbe úgy belekondícionálják ezt, hogy ezen történetem miatt már megkaptam, hogy mekkora bunkó vagyok. Viszont igazi felszabadításként éltem meg azt a pillanatot :) De olyan vásárlót is küldtem már el a pitsába, aki előttem áll és valakit bereszt maga elé, csak éppen a gyökér a mögötte állók idejével szórakozik. A mártírkodás akkor is nagyon megy :)
2019. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Az rendszeresen van, hogy nekem tolják a kocsit, odaáll a kasszához szorosan mellém, amikor én fogok fizetek. Ilyenkor megkérdezem, hogy szeretné-e kifizetni, amit vettem, azért állt-e ide. A kocsit meg vissza szoktam tolni rájuk.

Én sem értem, ettől nem fognak hamarabb sorra kerülni 😁

2019. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!