Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyi...

Volt már olyan munkahelyi konfliktusod, ami miatt a kollégát/főnököt kirúgták?

Figyelt kérdés
A cégnél maradtál vagy felmondtál? Kollégák melletted álltak vagy ellened? Retorzió?

2020. aug. 10. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajna most lett... Váratlanul, házhoz jön a kedves kolléganő ura ée xy dolgokat kér ami miatt nekem börtön is járhat.. főnök kapott tőle fenyegetést előttem.


Én nem örülök, hogy belevontak a kis családi balhéba.. keresetlen szavam lesz + még lehet fel is jelentem.

2020. aug. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felmondtam, azzal rántottam magammal. Igazából a szemétségeivel indokoltam a felmondásom és azzal, hogy ha nincs a háta mögött a főnök, csak csesztetéssel és pletykálással telik az ideje és én nem akarok ilyen silány munkaerővel dolgozni, mert engem is ellehetetlenít.

Nem tudom, mit szóltak a többiek. Gondolom, utáltak, mert én jöttem később, neki meg ott volt már az udvartartás

2020. aug. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Miattam már rúgtak ki műszakvezetőt. Egyszerűen egy ostoba 50es tutyimutyi ember volt, aki mindig belémállt. Döntő többségében egyedül voltam szerelő, volt néha, hogy ketten voltunk. Volt elég munkám akkoriban, erre jött azzal, hogy miért nem segítek az operátoroknak. Mondtam 1, mert nincsenek annyira beleszakadva a munkába, 2 ha van munkájuk is az azért van, hogy elvégezzék, 3 ha terméket váltok ők sem szerelnek helyettem. Olyanoknak voltam csak hajlandó segíteni, akik jutni akartak volna egyről a kettőre, de ellehetetlenítették őket. A vége az lett, hogy sok balhé volt közte és köztem többször el kellett menni a területi vezetőhöz, aki kirúgta. Személy szerint 2 dolgot bánok, az egyik, hogy ezt a régi műszakvezetőt nem kértem, hogy szondázzák meg, mert tuti pálinkát piálva jött be a gyárba, a másik dolog meg csak annyiban zavart, hogy utána, mivel a területi főnököm sem egy agymenő, kinevezett olyan idióta kölköt műszak vezetésre, akinek volt 8 általánosa és kb semmihez nem értett, emberileg egy 0 volt. Szerencsére azóta már eljöttem onnan, mert ez már kissé túlment mindenen.
2020. aug. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok egy javítás: * sem volt egy agymenő
2020. aug. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan volt,hogy magammal rántottam kolléganőt. Mielőtt felmondtam voltak beszélgetéseim a főnökasszonyal és tudta ő is milyen a kolléganő. Tett is bizonyos intézkedéseket ellene pl.mindig őt rakta délutánra, késő estig volt amikor csak 5-6 óra hosszára.Talan a fizetéséből is még plusszban szedegetett le.November 25.volt az utolsó munkanapom néhány nappal azelőtt felmondtam.A kedves kolléganő aznap nem jelent meg munkán váltásnál és mint hallottam utána többet vissza sr jött. Hogy mi történt pontosan nem tudom,lehet a főnökasszony megszorongatta vagy megmondta ne jöjjön többet mert a kolléganő miatt sokan elmentek onnan.Vagy ő dacból nem jött mert azon a részlegen mi ketten tudtunk hatékonyan és önállóan dolgozni és bajba akarta vinni őket a munka szempontjából. Talány mi volt,de a részlegen a kollektíva fel is bomlott egy jó hónapon belül és teljesen új munkások kerültek oda.Bizonyára ez volt az a tisztogatás amit a főnökasszony nekem beígért még ott voltam csak semmi se lett belőle akkor de így legalább elitebb és jobb munkát találtam.
2020. aug. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1-es: Részvétem!

2: udvartartas? Mármint, régebbi jobban össze szokott kollégák?

3: Renelem azóta csak jobban jártál, nem fogtal ki meg egy ilyen helyet!

5: Van amikor tényleg kéne egy ekkora tisztogatás, mert amilyen brigádok néha vannak némely cégeknél, részvétem nekik!... Ott főnöknek lenni nem lehetett nagy büszkeség...

2020. aug. 10. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát folyamatban van. Kolléganőm minden hibát rám sózott. Előbb volt ott mint én, o aranyos kis csaj, én meg inkább “komolyabb” fiatal férfi. Hisztiket csapott, a hátam mögött szarban hagyott. Mivel nem szerettem a helyet, nem akartam megvédeni magam, mert tudtam hogy lepni fogok. O tipikus kvt iszik, és szart se csinal személy, és az adott munkát csak ketten voltunk. Mikor felmondtam azzal indokoltam, hogy két embernek nincs elég munka és unatkozni nem szeretek. Nem is vettek fel helyettem mást és minden a csajra maradt eees hat már kiderült mennyit is ér a munkája. Úgy hallom azóta sokat sír. Pedig csak 1 hónapja jottem el
2020. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!