Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel másabbak a mai 16-17...

Mivel másabbak a mai 16-17 évesek, mint a 2011-es 16-17 évesek?

Figyelt kérdés

dec. 10. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal nagyobb a szájuk, sokkal többet gondolnak magukról és egy agyonfilterezett mű-világban élnek,a tiktok meg a többi hülyeség miatt.
dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
2011-ben voltam 20 éves, az én fiatalkorom még nem az okostelefonok bűvöletében telt, hozzáteszem, manapság sem érdekel az okostelefon.
dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
#2 Igen, de ha lett volna ennyire fejlett a social media, illetve az okostelefonok piaca már lett volna ennyire sokrétű, és szinte mindent el lehetett volna intézni telefonon, 2 "gombnyomással" a legújabb android, és IoS fejlesztések végett, akkor éjjel-nappal nyomtátok volna. Kérlek 32 évesen még ne legyél boomer.
dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

91-es vagyok, nekem középiskolában már volt saját laptopom, de ami nekem nagyon feltűnő, hogy nem bírnak a mai 15-18 évesek kézzel írni. Néhány jegyzet, aztán megy a csipogás, hogy fáj a kezük...


A másik az, hogy nekünk az osztályterem díszítése tényleg díszekkel történt. Ugyanabba az iskolába jár most a legkisebb unokatestvérem, jövőre érettségizik, és náluk a terem díszítése az, hogy lehessen bent mikró meg kávéfőző... Én csak pislogtam, mikor pár éve mondta, hogy minden osztály termében van.

dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
választották meg orbánt , mert a lázár akkora papucs volt , hogy még a választástól is tartózkodott. Az orbán azonnal magához ragadta a teljes hatalmat. Azonnal emelte az adókat járulékokat,új adókat vezetett be. Az adókat és járulékokat duplájára emelte a 2. időszakába. Az első időszakába ment agymutetekre. Az első kettő műtét nem sikerült ezért az időbe vissza kellett menni. Az orvosokat ezért kipusztitotta.A 3.,4.mutet sem sikerült,mert kiderült hogy selejt. Utána kiirtotta őket. Amíg nem volt ő addig az annya és az apja kormányzott. Az orbán követelte, hogy a magyar cégeket és vállalatokat a németeknek kell odaadni, pedig arról volt szó , hogy a felét az angolok kapják. A németeknek jobb volt a propagandaja. A grosz és az apja néhányat meg akart tartani. Az angolok még most is a szanalast és a behajtást csináljak.
dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Ők már az interneten nevelkedett, közösségi média által agymosott generáció.
dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kitana. ***** válasza:
94%

Szerintem nem sokkal. 2011-ben is volt menőzés, felvágás, kiközösítés, tanároknak visszapofázás (nem éppen gettósuliba jártam, de előfordult, bár gimiben kevésbé, általános iskolában több volt a neveletlen gyerek), bár én 2009-ig jártam gimnáziumba, de már akkor is volt okostelefon, de ha nem is az volt a világ közepe, ugyanúgy kinézték akiknek nem menő ruháik voltak, nem voltak extrovertáltak, 15+ évesen már a gyerekek fele piált, cigizett.

Még egyszer, ez nem valami putri volt, hanem akkor a top gimnáziumok között szereplő kéttannyelvű iskola.

Amiben mások, azokat csak a körülmények okozzák, hogy az egész világ más lett. Emberileg ugyanolyan hülyék, mint mi voltunk, és a nagy részük ugyanúgy kinövi majd, nem tudom, miért kellene ennél többet várni tőlük tinédzserként, mikor pont az a jellemző erre a korra, hogy mennek a fejük meg a csorda után, aztán majd valamikor eljutnak oda, amikor már van annyi saját tapasztalatuk, hogy kialakul a normálisabb, felnőtt énjük.

dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Teljesen igazad van, és 1900-1990-ig sem azért nem volt mert tisztelték a tanárokat, hanem mert féltek, mint a farkastól. Beteg világ volt az, és sokan sírják vissza.
dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Írta: "Kiss István" valamai noname CS-CS. megyei kisfaluból, az interneten!!
dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiben.
dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!