Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2008 szeptemberétől 2011...

2008 szeptemberétől 2011 szeptemberéig voltam Barcás, meguntam a színészkedéseket és 2011 novemberében Arsenalos lettem. Most divatszurkoló vagyok?

Figyelt kérdés
2011- ben BL- t nyert a Barca, az Arsenal 8-2- re kikapott a Manchestertől. Azóta volt egy 6:0- s vereség a Chelsea ellen is

2023. okt. 15. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá Fener!
2023. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Az akkor ciki ha pld a kocsmában előszőr az egyik mezben parádézik, aztán később meg jön a csere :D

De az átlag fotelszurkoló esetében ennek nincs jelentősége, mivel a mai topklubok szinte mindegyike már üzleti alapon összerakott zsoldoscsapat, egyik kutya másik eb, a kamuzás a klubfilozófiról, "génekről" meg örökségről stb, mind csak marketingduma.

2023. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a Kispest!
2023. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!