Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért lehetne eladni...

Mennyiért lehetne eladni MacBook Pro A1297 2011 17" kijelzőt?

Figyelt kérdés

dec. 4. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

3 forint

max!

dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Ingyen lehet, hogy valami hobbi buherátor elviszi az elektronikus hulladékodat.
dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt ezen az oldalon csak hülyék írnak?
dec. 4. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye vagyok, csak reálisan közelítettem meg a dolgot. Utánanéztam és csak kb fél évig gyártották ezt a tipust, 12 évvel ezelőtt. Akkor kevés került az országba és igazából nincs már szerintem senki akinek el tudnád adni, akinek szüksége lenne rá, mert 17-es MBP-t már senki nem használ. Ez volt az utolsó 17-es MBP, nem gyártottak már többet.

Max tényleg olyannak kellhet egy ilyen kijelző amit 2-es mondott. De azok is inkább valami bevált kijelzőt keresnek amire a hobbistáknak megvannak a standard módszereik hogy hogyan keltsék életre. Ráadásul ez egy régi kijelző, mai szemmel nézve vacak minőséggel.

Szóval ha hármunk közül valaki hülye, akkor az te vagy kérdező, mert azt gondolod hogy ér valamit. Nem, 3 forintnál többet nem ér. Még postaköltséget sem költeném rá.

Egy dolgot találok benne értékesnek. A háttérvilágítás előtt szokott lenni egy diffúzor lap ami eloszlatja a fényt. Az tök jó, mert lehet vele frankó világítást építeni videózáshoz, fotózáshoz, modellezőknek, stb ahova jó világítás kell.

dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4/

Egy félórája írt rám valaki egy oldalon aki ilyenhez keres.

dec. 4. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Akkor direkt provokálni jöttél? Gratulálok! Micsoda féreg vagy. :D
dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6/


Nem direkt provokálni mivel írtam,hogy egy félórája írt rám valaki.Szóval a kérdést nem azért írtam ki,hogy aztán basztassam azokat akik általában basztatnak másokat.

Szerintem férges kijelentésnél nézz tükörbe 🙂

dec. 4. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ürölj neki hogy abból a kettőből akinek kell az országban ilyen, 1 megtalált.
dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha új, akkor 30e körül van itthon, használtan (pl. ebay) 10-12-ért is lehet kapni. Google találatok a "A1297 display used" keresőkérdésre...
dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9/


Köszi a normális választ.Én is itt körülire saccoltam.

dec. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!