Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Befogadnátok egy hajléktalan...

Befogadnátok egy hajléktalan fiút?

Figyelt kérdés
dec. 13. 07:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ott kéreget az egyik boltnal ahova jarok vasarolni kb egy honapja
dec. 13. 07:46
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Senkit sem fogadnék be.
dec. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Csak úgy a semmiből, ismeretlenül az otthonomba nem. Ha mondjuk tudom az élete történetét, és van olyan ingatlanom, amit nem használok és nem zavarjuk egymást, akkor oda esetleg.
dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne, minden jöttmentet etetnék, öltöztetnék.
dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem vagyok jótékonysági szolgálat.
dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Engem leküldött a cégem egy idegen helyre, otthonomtòl 250 km-re, muszáj voltam elfogadni mert kirùgtak volna, ha nemet mondok. Nem volt szállásom, végül egy kollégám fogadott be jelképes összegért/nem fizeti a cég a szállást/, aztán az bekattant mert a haverja telebeszélte a fejét, hogy ne tűrjön engem és elzavart egyik napról a másikra. Egy hétig a kocsiban éltem a munkahelyemen/autòbòl dolgozom/, míg végül egy itteni gépkezelő nem mutatott be egy fiatal srácnak, akivel beszélni tudtam. Kiderült ő is alvállalkozònál van, csak más munkakörben és egyedül él egy komplett szolgálati lakásban, amit a főnöke fizet. Egy nap gondolkodás után visszajött hozzám az autóhoz és mondta, hogy szolgálat után vár engem a szolgálati lakásán, és a kezembe adta a kulcsait. Azóta vele élek, és össze is jöttünk, mert csak pár év van köztünk/én nő vagyok/. Nyilván járunk haza mindketten, de egy hónapbòl 25 napot minimum együtt töltünk. Nem is szeretné már, hogy elköltözzek, míg itt tart a munka.
dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Már a pince is tele velük, ugyh. nem
dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Mit képzelsz?
dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Saját eset:

Ahol lakom, megjelent egyik napról a másikra egy (kb.) 25 éves hajléktalan srác. Adtunk neki ezt-azt, - gondolván, hogy "átutazóban van", megy tovább, amint lesz bármilyen lehetősége erre.

Nem ment.

Ehelyett viszont egyre rámenősebben, céltudatosabban és erőszakosabban, pofátlanabbul kezdett el KÖVETELŐZNI!

Nagyjából azt kell elképzelni, mint ahogyan a Zelenszkij úr viszonyul az őt segítő kezekhez!

Nem érdekel, ha ezért megbélyegeztek, az lett a vége ennek az egésznek - miután már a feleségemet is inzultálta a fickó a parkolóban, - hogy rendőr hívását kilátásba helyezve elküldtem emberünket a parkolóból! -Ha itt van, hát itt van, de fejezze be az emberek inzultálását! Végül csak továbbállt, de még én éreztem magam kínosan, - volt rá példa, hogy ezt megelőző alkalmak egyikekor frissen készült levest vittem le neki befőttes üvegben - kanállal, amit neki is adtam!

A mentális problémát nem bírom feldolgozni, amikor a kisujjadat nyújtod valakinek és eljuttok odáig, hogy derékból követeli egy idő után azt tőled akárki!

dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kitana. ***** válasza:
85%
Nem, ha az a hajléktalan fiú tényleg fiú, mármint annyira fiatal, hogy nem utcán a helye, akkor lehet egy jobb napomon jelenteném a megfelelő helyen, hogy itt egy gyerek az utcán.
dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!