Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap oda szólnak nekünk a baratnőimmel ismeretlen emberek. Például ma volt egy pláza mosdójába és két lány volt bent az egyik rámnéz mondja a másiknak: “elég érdekes arcok vannak errefele, ne is csodálkozz hogy nem szoktam ilyen helyre jönni az ilyenek miatt” . És ezt rólam mondta. Én meg csak áltam ott és telefonoztam, éppen vartam a barátnőmet hogy vegezzen. És még sok ehhez hasonlo szokott történni. Most az lenne a kérdésem hogy ezeket miért mondhatják nekünk miközbe mi nem is szoktunk flegmák lenni. Elore is koszonom a valaszokat
dec. 13. 20:58
 1/4 anonim válasza:
0%
ilyenkor az a helyzet hogy eloveszed a ak47 a taskadbol es fejen kurod es gg ennyi (szolj vissza)
dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondhatod neki:

"Ne irigykedj!!!"

dec. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezeltesd a paranoiádat.

Csöppet se biztos, hogy az a lány rólad mondta, amit mondott.

dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, én vártam egyedül a barátnőmre, és szinte folyamatosan rám nézett miközben mondta a barátnőjének. Ezt nem igazán lehet félre érteni
dec. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!