Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan hogy engedhetik meg...

Sokan hogy engedhetik meg maguknak hogy már huszonegynéhány évesen össze-vissza utazgatnak, nyaralgatnak a nagyvilágban mindenféle távoli, luxus helyen, miközben valaki még országon belül is alig jut el valahova?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiatalok tök lazán elutaznak akár a Föld másik felére is meg ilyenek, hogyan engedhetik meg maguknak, honnan van ennyi pénzük?
2023. dec. 14. 07:13
1 2
 11/15 Kitana. ***** válasza:
100%

Néha látok videókat valami kint nyaralótól, ahol mondja az árakat és a szállás meg a kaja is nagyon olcsó egy csomó egzotikus helyen, azt szokták mondani, hogy ott kell enni, ahol a helyiek, nem direkt a turistaközpontokon. Gyakorlatilag csak a repülőjegyre kell egy nagyobb összeget félrerakni, de azoknak is nagyon változékony az ára, 40-50 ezres eltérések vagy akár több is lehet a napok között. (Az a macera, hogy megtaláld azt a dátumot, ahol az oda meg a vissza út is olcsón kijön.)

De sok fiatalnak vannak jómódú szülei. A 20-as éveim elején amikor még szarul kerestem, én is kaptam néha egy kis zsebpénzt szülőktől nyaralásra, mondjuk nem sokat, meg én általában belföldön nyaralok, de vannak az én szüleimnél nagyobb ágyúk azért bőven, akik simán hozzávágják a gyerekhez egy oda-vissza repülőjegy árát ajándékba.

2023. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csóró egyetemistaként nyáron önkéntes melókat vállaltam, ahol állták az oda-visszautat, szállást, kaját, meg fesztiválokon pultoskodtam.
2023. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:
100%
Valaki fizeti nekik vagy a többi kiadásukat állja a szülő és így ha ők dolgoznak, nekik marad pénzük utazni. Nekem volt egy csoporttársam, egyre-másra posztolta hogy hol itt, hol ott van, mindenféle szigetek, tengerpartok, luxi hotelek, csodálkoztam, de aztán megtudtam, hogy az apja diplomata és ő viszi magával mindenhová az utazásaira, szóval apuka állt neki mindent. Szerencsés helyre született, ez van. Másik csoporttársam azért melózott minden nyáron és szünetekben, hogy utazhasson, minden más kiadását fizették a szülei, így a saját keresetét el tudta erre költeni.
2023. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon sokkal kevesebb összegekből tudsz utazgatni,mint később.

Nincsenek 5 csillagos szállodai igényeid,stb.

Egyébként egy részüket a szülők szponzorálják,egyrészük meg keresi,erre költi, a harmadrész pedig ahogy tudja,leg olcsóbb jegyekkel ügyeskedik,

ismerősöknél alszik,stb..Jól teszik,fiatalon kell is világot látni..

A sok agymosott nyugger fidesses,akik szerint a migránsok halálosak,miközben komplett városokat tömnek tele indiai,ukránstb vendégmunkásokkal.Ja,csak nem tudják,mert ki s e mozdulnak a putrijukból,

a m1 és a tv2 függőségéből..Nem lehetne ilyen agymosott birkát

gyártani belőlük se,ha láttak volna világot.

2023. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Onlyfans,TikTok,YouTube


A mai világban ha valaki jól néz ki el tudja adni még a vizeletetét is. Nem vicc!

márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!