Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a rosszabb?

Ki a rosszabb?

Figyelt kérdés
Emberként, nem tartalomgyártóként

dec. 14. 15:04
A kérdező szavazást indított:
Lily Orchard/Lily Peet
Cosmodore
Nabu
Brainrotart/Inky
Creepshow Art
Colleen Ballinger
Fogalmam sincs kik ezek az emberek
42 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül Nabu neve ismerős, aki egy manipulatív patkány, így feltételezem a többi tartalomgyártó is botrányos
dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül én is csak Nabu-t ismerem. A többiről nem hallottam, valszeg olyan tartalmakat gyártottak, mint Nabu és valószínűleg ugyanakkora patkányok voltak
dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Naburól tudom mi a helyzet. A többieket nem ismerem, ezért így vakon nem momdok se negatívat, se pozitívat.

Majd csekkolom őket.

dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket. Annak a Linkek cseng ismerősen a neve de nem. Nagyon botrányosak? Milyen kategóriában csinálnak videókat?
dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Miért azokkal foglalkozol, akiknek a munkája nem tetszik, ahelyett, hogy inkább olyasmivel töltenéd az idődet, ami téged érdekel?
dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 "Emberként, NEM tartalomgyártóként" A munkája ötüknek tetszett, és tartalomgyártóként roppant tehetségesnek mondanám őket. El tudom ismerni, ha valaki tehetséges attól még, hogy elítélendő, amit csinált. Egy ember van a listán, akinek nem ismerem a munkáját, csak a botránya kapcsán hallottam róla először.
dec. 15. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmetlenül olvastam a kérdést, bocsánat érte. Én egyikükről sem tudok semmit - ahogy a szavazás szerint a többség sem.


De emberként valószínűleg egyiküket sem ismered. Legfeljebb véleményed lehet róla, hogy szerinted milyenek lehetnek a különféle benyomásaid alapján.


Tartalomgyártóként egy adott szerepben ismered őket, a róluk szóló hírekből pedig a tetteikről, hibáikról, bűneikről tudsz valamennyit. De valószínűleg ott sem mindent és nem teljes mértékben ismersz meg róluk.


Szóval emberileg nem ismered őket.

dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!