Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ház, ahol...

Létezik olyan ház, ahol mindig minden ragyog a tisztaságtól, és egy szál por vagy pókháló sincs a házban, és tökéletes tisztaságú mindennap?

Figyelt kérdés
dec. 14. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A takarítási kényszeresek házát leszámítva nem.
dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Takarítás után 5 percig esetleg
dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk akkor volt ez amikor végeztünk a felújítással és 3 napon át reggeltől estig takarítottunk hogy minden kosz eltűnjön és minden jó legyen, akkor még nem költöztünk be, csak azok a bútorok voltak meg berendezések amiket a felújítással együtt építettünk be. Akkor 2 napig élveztük azt hogy full tiszta minden, de nem is használtuk még a házat csak apránként kezdtünk berendezkedni és amikor már mindent bepakoltunk és már elkezdtük élni az életünket akkor az a full tisztaság is megszűnt és hiába próbáljuk rendben tartani, hiába törölgetünk meg mosunk fel magunk után meg vigyázunk amennyire tudunk, nem marad tökéletes. Sokszor ha csak kilépünk az ajtón már bekerül a por és egy idő után meglátszik.

Fél évente csinálunk nagytakarítást akkor mindent is letakarítunk, felmosunk stb... 1 napig marad úgy és kész.

dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Az én házam ilyen.
dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Minden tiszta ház egy elpazarolt élet.
dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, neki ilyen volt, de hozzá heti háromszor ment takarítónő és a maradék napokon ő is takarított. Nála egy sima napi takarítás is olyan volt, mint nálam egy heti.
dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Párom apja munkamániás, úgyhogy az ő lakásuk biztos ilyen. De, ha ez még nem lenne elég, nyugdíjszövetkezet segítségével közvetítették ki egy áruházba pluszba heti 3 napot 6 órában dolgozni.
dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már voltam olyan házban, jól éreztem magam, minden szép rendezett, rendben volt, látszott h sok időt áldozik a takarításra a hölgy. De hozzá kell tennem, enyhén szólva takarításmániás, kissé kényszeresnek tűnt a viselkedése, amikor ahogy megittam a pohár üdítőt, már tette is előlem el a mosogatógépbe... nálunk nincs ilyen rend, de nem is vágyom rá. Nyilván nem retekben élünk, de nem vágok eret magamon ha aznap nem sikerül elmosogatni.
dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Ahop nincs élet igen.

Ismerek olyanokat akihez vendègrk barátok se járnak fel ő se jár el sehova a kanapéja a diszpárnákkal 100 ev mulva is ugyanugy áll, nem törtènik nála semmi. Néha takarit es kész.


Ezzel szemben ahol meg élet van ott mrg fèl óránként kéne mosni főzni mosogatni takaritani porolni tükröt ablakot pucolni.

dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincs, mert a tak. kényszereres sem gondolnak/figyelnek mindenre.
dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!