Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ház, ahol...

Létezik olyan ház, ahol mindig minden ragyog a tisztaságtól, és egy szál por vagy pókháló sincs a házban, és tökéletes tisztaságú mindennap?

Figyelt kérdés
dec. 14. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudnám jól érezni magam olyan házban. Jártam olyasmiben, ami legalábbis nagyon közel állt ehhez. Kimondottan feszélyezett, az ember nem kb. semmit csinálni, bármihez nyúlni, nehogy "megtörje" a tökélyt. Nyársat nyelve üldögélni meg nem az én világom. Szeretem én is a tisztaságot, időnként rámjön a dili, és nekiállok puceválni. Majd miután másnapra szinte alig van látszatja, olyankor feladom.
dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a 7. válaszomat miért szavazták le. Miért olyan nehéz elhinni, hogy valaki munkamániás, de olyannyira, hogy még nyugdíjasként is elmegy önként és dalolva árufeltöltőnek egy áruházba?! És párom apja akarta ezt így. Ez van.
dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bullshit, szimplán csak kell egy rendszeres takarítónő.
dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
#12: Azért mert nulla köze van a munkamániának a patikatisztaságú házhoz. Attól, hogy valaki munkamániás, még lehet egy koszos, trehány alak.
dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Felfogtad azt a részt, hogy már azért vállalt plusz munkát, mert már otthon nem tudott mit dolgozni? Ha otthon minden házimunka el van végezve, akkor egy munkamániás mit fog csinálni? Keres új munkalehetőséget, nem? 🙄

dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azt írtad. Ráadásul a munkamánia és a tisztaságmánia NEM ugyanaz. Aki tisztaságmániás - ergo patikatisztaság van otthon - annak mindig van mit csinálni, mert megállás nélkül suvickol, tehát nem keres más munkát. Ha már nem csinálja, hanem más munka után néz, akkor máris nem full tiszta a ház, mert nincs folyamatosan takarítva.
dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ismertem egy ilyen házaspárt. Az asszony takarítónő volt, a férje meg valami gondnok. Voltak nagyobb gyerekek is. Többször is mentünk hozzájuk váratlanul, de ott mindig minden a helyén volt, makulátlan tisztaság a házban és odakint az udvaron, mellékéletekben is. Hátul a kazánházban sem volt soha még por sem, csipke függöny volt azon is és még ott is lehetett volna enni a padlóról is. Nem tudom hogy csinálták, mert amúgy mindig vidám, laza család volt, abszolut nem tűnt úgy hogy rálennének feszülve a rend mániára.

Mellesleg öltözködésben is ugyan ilyen igényesek, tiszták, pedánsak voltak.

dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!