Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19 éves lányomnak mit vegyek...

19 éves lányomnak mit vegyek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jut eszembe semmi. Laptopot épp egy éve kapott, telefont 3 hónapja szülinapjára. Nem az a "csajos" típus. Nem nagyon sminkel, sportosan öltözik inkább, de ruhát kap/vesz magának amúgy is, nem akartam egy huszadik pulcsit. Különösebb hobbija nincs. Vagy hát számítógépen szeret játszani és kirándulni(de az inkább már a barátjával és barátnőkkel, nem velem).

Mit lehetne adni egy ilyen lánynak Karácsonyra? Vettem egy parfümöt, az mindig jól jön, de kellene még valami.



dec. 14. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, mire vágyik. Így elkerülöd a fölösleges pénzkidobást és az öröm is meglesz.
dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Csodálom, hogy a lányodat nem ismered annyira, hogy sejtésed legyen, mire vágyik.
dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
98%
Bár én már 31 vagyok, de a húgom 18...nála ami,, menő,, az a Pandora ékszer, Calvin Klein vagy Hilfigeres táska (nagyobb amit tud hordani iskolába), könyvutalvány (imád olvasni). Nem tudom segített e, ő most ezeket kért :) de szerintem is kérdezd meg, ha meg nem olyan közvetlen akkor borítékba pénzt, lehet hogy nem egyedi stb... De melyik 19 éves nem örülne neki
dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, de "jaj, nem kell semmi, jaj, bárminek örülök, mindegy":)

2# tudom, minek örülne, de azokat már ellőttem (laptop, tablet, JBL füles, telefon)

3#, a táska jó ötlet, köszi!

dec. 14. 23:44
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Szeret kirándulni...

Összecsukható horgász/camping szék.

Katonai étkészlet, - amelyet praktikusan egyben, ill. tisztán lehet tartani, kicsi helyet foglal, többcélú, időtálló...

Bonni-kalap, - ha elvisel fejfedőt a fején. Véd a naptól, a kisebb esőktől, fákról lehulló apróbb dolgoktól.

Mobil internet hozzáférési modem, - ha nincs a telefonján internet.

dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Britney Spears nem rég megjelent önéletrajzi könyvét.

Érdekes lehet neki.Ő az a korosztály, amikor Britney nagy sztár volt, amikor ő kicsi volt.Meg egy ismertebb híresség önéletrajzi könyve bárkinek érdekes lehet, akkor is, ha nem szereti a zenéjét/nem rajongó.

Eredetibb, mint egy parfüm, bár mindig jól jön utóbbi.Britneynek van egy nagyon jó parfümje, a legelső, Curious a neve.A Fantasy is jó.A többit már nem ismerem.

28N

dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha számítógépen szeret játszani mint én akkor vegyél neki PlayStation 5-öt vagy gamer gépet!

Én személy szerint mindkettőnek örülnék!

Egyébként 26 éves lány vagyok és én se vagyok az a csajos típus.

dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetleg tablethez toll+billentyuzet?

Egyetemre is hasznos lehet a jövőben.

dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vagy valamilyen jobb fajta fejhallgatót ha még nincs neki!
dec. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék miért lettem lepontozva.Kit érdekel egy ezredik táska, amikor olvashatok egy érdekes életrajzi könyvet is?!Röhejesek vagytok.A táskára ment a felpontozás, esetemben meg a lepontozás.Nem sminkelek, max alkalomra, nem szolizok stb, de ez a könyv engem is nagyon érdekelne, de egy ezredik táska, ugyan.Biztos van neki sok, ha még tabletje is van a telefon meg számítógép mellett...
dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!