Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megmondanád a külföldi randipa...

Megmondanád a külföldi randipartnerednek hogy munkahelyi gondjaid vannak?

Figyelt kérdés

Egy német pasival, több randi és együtt töltött hétvége volt már. Szülinapomra egy drága ajándékkal is meglepett.


De közben nekem haza kellett utaznom és megbeszéltük majd meglátogat.


A munkahelyemen viszont egy régóta húzódó igazságtalanság miatt kibuktam és nagy valószínűséggel elveszítem most a munkám. De rajta vagyok hogy ugyanúgy a közelében keressek egy másikat. Tovább tudjon fejlődni a kapcsolat, de közben rá erőltetni sem akarom magam.


Beszélnétek neki erről?



dec. 18. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha hosszú távra tervezel, akkor mindenképp, mivel a jó kapcsolat alapja az őszinteség.
dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%
Ne mondd neki hogy munkahelyi gondjaid vannak. Mondd hogy Németországban szeretnél dolgozni, a közelében.
dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van megtakarításom, szóval gond nincs. Csak munkahelyet fogok váltani.
dec. 18. 21:02
 4/8 anonim válasza:
100%
két lehetőséged van: vagy elmondod neki hogy kirúgtak a munkahelyedről és nyűgként tekint rád akinek a problémáját meg kell oldani, vagy mélyíted a kapcsolatot és tisztelettel tekint rád hogy költöznél hozzá.
dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Mondd el, csak ne hangozzon ugy, mintha tole varnal barmit is. Onmagaban elmondhato.
dec. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak dugtok, akkor minek???
dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
#6 vagy ha a pénze meg a házasság útján elérhető előnyök kellenek, akkor meg főleg ne!
dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hogy elmondod-e neki, ettől nem fog gyorsabban elválni a feleségétől.
dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!