Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jut először eszetekbe a...

Mi jut először eszetekbe a MÁV-ról? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

#MÁV, vélemények
dec. 19. 01:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Lassúság.


Vélemény: Egészet átalakítani, felelősöket kirúgni.

dec. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Pánikroham
dec. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
3 alkalomból 2x van valami esemény. Több órás késések, elakadás Pest előtt több órára... Csak végszükség esetén ülök magyar vonatra már.
dec. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a késésért!
dec. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

Színvonaltalan szolgáltatás.


Ez igaz az állomásokra, a járműparkra, a személyzetre, a pontosságra. Mindenre. Nincs olyan része amire azt tudnám mondani hogy na ez így jó, ennek ilyennek kell lennie.

dec. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Fertő
dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Mininum fèl óra késés
dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Én önmagában a vonatot szeretem,meg van a varázsa.Az utasközönség esetleges nem megfelelő viselkedéséről nem a MÁV tehet.

Utoljára másfél éve vonatoztam kb.3 hétig napi 70 oda,70 vissza km-t,volt egy munkánk vidéken.Minden nap volt valami,leállás,késés,40-es szakasz,képtelen volt időben elindulni a Keletiből,a célállomástól kellett menni busszal 3 megállót,de legtöbbször lekéstük a csatlakozást,busz elment,mehettem gyalog az esőben,szélben.

Aztán ugyanitt lett újabb munkánk,de akkor már kocsival jártam le,kevesebbet kerestem,de nem érdekelt,de még egyszer ezt a MÁV vircsaftot nem csinálom végig.

Tehát megbízhatatlan,lassú.

dec. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy szeretem az új vonatokat, főleg az emeleteset. Van, ahol a pályafelújitások révén tudták csökkenteni a menetidőt (Sülysáp-Budapest). Sűritették a járatokat is. Sok helyen szépen felújították az állomást. Szóval én sok pozitivumot is látok.


Persze sok probléma is van, ami miatt az egész MÁV átszervezést, reformot igényelne.

dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Késés. Gimis koromban napi szinten vonatoztam. Ha valami miatt siettem volna, akkor tuti hogy késett vagy kimaradt a járat. Pl szalagavató, vagy érettségi, emlékszem hogy alapból ideges voltam erre még a vonat sem volt képes normálisan jönni. (Pedig direkt korábbiakkal mentem volna, de még így sem sikerült normálisan odaérnem.)
dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!