Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe először...

Mi jut eszetekbe először olyankor, amikor sírni láttok az utcán egy 30-as vagy 40-es férfit?

Figyelt kérdés

És másodjára mi jut eszetekbe?


Nem hajléktalan...


2018. aug. 28. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szerelmi csalódás érte.


Vagy anyagi csődbe jutott.


Vagy meghalt az anyukája, vagy a gyereke.

2018. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ferfi nem sirhat? Dehogynem. Barmilyen serelem erhette. Meg az is lehet, hogy megprobalnam megvigasztalni, mert nekem is nagyon jol esik, ha nem mennek el mellettem idegenek se, ha latjak, hogy baj van.:)
2018. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy valami elég nagy gond történt az életében.
2018. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy igyekszem nem bámulni őt ilyen állapotban, ne legyen neki kínos, hogy bámulják.


Ha ismerném, akkor leszólítanám és megkérdezném mi a problémája. Ha nem ismerem, akkor nemigen tudok mit gondolni róla.

2018. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 leírta....


Rossz látni ha sírnak az emberek, mindegy, hogy nő vagy férfi.

2018. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ajjajj, ott nagy a baj..."
2018. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon furcsa érzés lenne, és sajnálnám, szerintem be is könnyeznék. Igazából az, hogy férfi meg hány éves nagyjából semmit nem változtatna az érzéseimen (max. ha gyerek lenne egyedül sírva, hozzá tuti odamennék). De így alapvetően magamat ismerve szerintem nem elegyednék vele szóba, ez azért picit "veszélyes", mármint olyan értelemben, hogy nem feltétlenül tesz jót neki se, ha még egy idegen is oda megy pluszba kérdezősködni. Elég nehéz kiszámítani, hogy lelkileg nyitott-e erre, vagy csak még inkább frusztrálná. Viszont én még konkrétan nem láttam sírni senkit az utcán, ellenben én már jó sokszor sírtam, tömegközlekedésen is, bár nem feltűnően. Nem igazán tudom visszatartani ezeket, de szerintem észre sem vették egyébként.
2018. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is sírhatnak. Igaz, ritkán teszik. Éppen ezért, ha egy 30-as vagy 40-es férfi sír, akkor én arra gondolnék, hogy elég komoly baj érhette.
2018. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!