Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor egy fiù elpanaszolja...

Amikor egy fiù elpanaszolja egy lànynak, hogy eddig rossz tapasztalatai voltak a lànyokkal akkor a lànyok hogy reagàlnak erre?

Figyelt kérdés

A sràc elmesèli amiket a lànyokkal taoasztalt.


- Hangulatingadozàs

- Egyik nap mèg minden rendben volt a màsik nap màr szakìtani akart.

- Hazudott

- Megcsalt

- Èrdek volt

- követelőzőtt minden nap

- Kritizàlt

- Elfoglalni nem tudta magàt, de tőlem elvàrta, hogy szòrakoztassam.



#Női viselkedès
dec. 19. 13:40
A kérdező szavazást indított:
1 Perc utàn le incelezem
2 Perc utàn le incelezem
3 Neki tàmadok ès el kezdem hibàztatni
4 Meghallgatom majd leràzom ès soha többet nem talàlkozom vele
5 Mivel utàlom a fèrfiak bajàt hallgatni ìgy letiltom mindenhonnan
6 Bele vàgok a szavàba ès elkezdek a sajàt bajaimròl beszèlni neki. Mondvàn a nőt halgassàk meg, de a fèrfi az kit èrdekel..
7 Meghallgatom ès ha belül tudom is, hogy igaza van akkor sem ismerem el ès elkezdem győzködni, hogy nem minden nő ilyen ès ő a hülye..
8 Bele vàgok a szavàba ès azt mondom, hogy rossz helyen keresel.
9 Azt mondom neki, hogy akkor nem kell neked baràtnő ès legyèl egy fiùval
10 Türelmesen meghallgatom ès az elmondottakat mèrlegelve teljesen megèrtem ès pròbàlom bàtorìrani, hogy ne adja fel.
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Napi nőgyalázó provokáció a fordított ékezetes trolltól. Egy tucat ilyet írtál már ki.
dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy egy kicsit frusztrált, jószágom az Úrban?
dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen viszonyban van velem. Ha csak egy random idegen, vagy netán csak látásból ismerem, akkor elküldöm a francba. Ha barátkozni akarna, akkor ne ezzel kezdje. Olyan lenne, mintha sajnáltatni akarná magát, vagy valami alapszabályt akarna rám sózni.

Ha barátom, akkor megvigasztalom, lesz másik, találj jobbat. Ha meg elkezdi tipikus nőgyűlölő módon szidni általánosságban a lányokat, akkor azért leállítom. Hisz én is a barátja vagyok. Ha pedig ezt gondolja, úgy hogy lány barátja van (én), akkor ne mondja ezt, mert nem lehet komolyan venni.

Ha párkapcsolatban vagyok vele, akkor kb. ugyanaz. mint a barátságnál.

dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
3-ashoz csatlakozom. Ha valaki ezzel indít egy ismerkedést, az egy nagy redflag.
dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 P83 ***** válasza:
23%
Én neki támadok mert nem bírom elviselni amikor valaki rosszat mond a nőkről, ha igaz, ha nem..
dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnék neki egy pszichológust, hogy feldolgozza a traumáit, és emberismeretetre álljon rá, mert akkor nagyon szarul tud válogatni, hogy ha minden kapcsolata rossz. Valamint konfliktuskezelés megtanulását.
dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok lány, de ha valaki nekem ezzel jönne egy ismerkedéses helyzetben, akkor felmerülne bennem, hogy mégis miért szeretne ismerkedni, ha már alapból így áll hozzá a kapcsolatokhoz.
dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Bocs, nem érdekel a nyűgöd".
dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7#-es Azèrt egy ismerkedèsnèl fel szoktak jönni a koràbbi kapcsolatok..
dec. 22. 08:09
 10/10 anonim ***** válasza:
xd
dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!