Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legrosszabb szobatársas/lakótá...

Legrosszabb szobatársas/lakótársas tapasztalat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kínai cserediák keresztben feküdt rajtam amikor felébredtem, lábával a nyakamon.
2022. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek más a rossz. Van, akinek pl. horror lenne, ha bagózna a lakótársa és állandóan azt kéne szagolnia (akkor is, ha csak a szobán kívül bagózna, mert érezni lehet a haján, a ruháján, stb.). Más meg kiborulna tőle, hogy a lakótársa milyen rendetlen - miközben az illető a saját definíciója alapján esetleg egyáltalán nem tartja magát az átlagnál rendetlenebbnek.
2022. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%

Első azt hogy?


Pszichiátriai beteg volt. :(

2022. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Alvajáró volt, sokat mozgolódott alvás közben. Nagyon jófej srác volt egyébként, csak kellemetlen volt amikor reggelente mindenem fájt egy rossz póztól, és nem tudtam testherlyzetet váltani hogy enyhítsem, mert azzal felébreszteném szegényt ha mozgolódni kezdek. Úgyhogy ébredések után két órán keresztül kellett pislognom még a lába alatt a nyakammal vagy a fejemmel... :D
2022. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt soha problémám szobatársakkal, szerencsém volt. (Nekik se velem)
2022. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Fiúkat hozott fel úgy a lakásba, hogy nem is szólt előtte, ráadásul ő se ismerte őket. Némelyiket buliban, némelyiket neten szedte össze, én meg ott hallgattam a másik szobában, hogy beszélgetnek, nevetgélnek. A takarítást szintén én intéztem többször. Elég kellemetlen volt, hogy kb. nulla tekintettel volt rám az együttlakásunk alatt.
2022. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Amikor a pasiját állandóan ott fürdette le, miközben az egy fillérrel sem járult hozzá anyagilag
2022. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy olyan, aki tök rendetlen volt, ami engem leginkább a konyhában zavart mert eleve kevés helyünk volt és ő még telepakolta a pultot mindennel, nem pakolt el maga után, nem mosogatott el rendszeresen stb., így én sem tudtam normálisan csinálni semmit, mert nem volt hely. Plusz sokszor ugye ez nem volt túl kellemes sem, mikor mondjuk ott állt az ételmaradék napokig. Vagy a fürdőben is többször botlottam bele használt menstruációs eszközökbe, ami elég undorító volt. Én sem vagyok háklis és nem viszem túlzásba a takarítást, de azért nekem ez sok volt.

Valamint volt egy olyan is, aki maximum köszönt, de amúgy semmit nem beszéltünk egymással (egy szót sem, semmit) és úgy csinált mintha nem is léteznék. Én próbáltam vele beszélgetni, picit jobban megismerni stb., de ő erre nem volt nyitott, sőt úgy éreztem kimondottan nem kedvel még ismeretlenül sem, olyan elutasító volt sokszor. Nem mondom, hogy mindenkinek jóban kell lennie mindenkivel mert én is tudom, hogy ez nem így működik. Viszont én nagyon kellemetlenül éreztem így magam, hiszen így totál idegenekként éltünk egymás mellett, egy szót se szóltunk egymáshoz, semmit nem tudtunk a másikról stb., és közben pedig egy évig osztoztunk egy kis szobán, ami pedig azért elég “intim” vagy hogyan fogalmazzam meg. Szóval elég sok időt töltöttünk így összezárva és számomra így nagyon nyomasztó, szorongató volt a hangulat. Miközben másokkal sosem tapasztaltam ilyet.

2022. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Régen kollégiumi szobatársammal béreltünk albérleti szobát közösen.


Egyszer megbetegedett a srác, kórház, műtét, minden. Akkor feljárt hozzá az anyja, nyilván természetes, ott aludt, elfogadtam. Bár akkor is a másik ott lakó srác szobájába jártam át aludni aminek nyilván ő is örült.


Aztán idővel a srác elkezdett meggyógyulni, viszont az "anyám feljön" teljesen természetessé vált, volt hogy nem is szóltak csak ott volt, és természetesnek vették, hogy majd én a másik lakóval alszom egy szobában.


Később szó volt költözésről, azt is kidumálta a gyerek a betegségével, így én kereshettem úgy albérletet, hogy ezt ami volt is én találtam...

2022. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Mindenhol az ő cuccai voltak. A fürdőszobában a tükör előtti pulton és a szekrény tetején is, valamint a kád is körbe volt rakva mindenféle ilyen-olyan ápolóval meg lemosóval. A konyhában szintén ez volt a helyzet. A hűtő tetején, az ablakpárkányon végig, a konyhaasztalon, szintén az ő cuccai és félig megevett szendvicsei, kajái. Miközben összeköltözés előtt takarítás mániásnak írta le magát...Elég irritáló volt. Mostani lakótársam egy csoda, imádom, vele nincsenek ilyen gondjaink.
2022. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!