Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol és kivel töltöd a szilvesz...

Hol és kivel töltöd a szilvesztert? Van valamilyen programod?

Figyelt kérdés

#szilveszter, ünneplés, program
dec. 21. 22:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
67%
Be vagyok osztva 24 órába, úgyhogy dolgozni fogok.
dec. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Foglaltam helyet egy svédasztalos vacsorára, 6 főre. Este 18:00-tól kezdődik, jó ha éjfélig kitartunk. Lesz valami élő zene is, de inkább csak beszélgetünk. Ki ki fizet alapon, kb. 13.e ft, plusz italfogyasztás.
dec. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim nem élnek már, tesóm külföldön él, itthon pedig kb. senkim sincs.


Szóval egyedül.

dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%
Utálok szilveszterkor nyilvános helyen lenni, mert akkor bunkó parasztok az emberek, mert azt hiszik, ma megtehetik (részegek). Úgyhogy remélem otthon és éjfélkor már alszom :D
dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyedül mert sosem volt baráti tsrsasagom
dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekek (egyetmisták) elmennek bulizni a barátaikkal, mi meg a nejemmel egész nap az ágyban leszünk szilveszterkor.
dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

Én is itthon. Nekem sincs sajnos baráti társaságom néhány éve.

N

dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%
Itthon.
dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%

Kis társasággal egy lány kávéházában zárt körű összeülés - társasjátékokkal és itókákkal. :-) Párkapcsolatban vagyok és így párom is velem lesz. 1 évvel ezelőtt a Fügében voltunk, Budapesten.

Esetek többségében valakinél vagy hivatalos helyszínre szervezünk ilyeneket. Van egy bevált animés társaságom. ^.^


35/F

dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom: én is itthon, baráti társaság és párkapcsolat híján.


Egyedül pedig nem szeretnék menni bárhova is, mert nálunk mostanában sima estéken is több a részeg errefelé, az agresszív fajtából, és nem szeretném megtudni, elsőkézből, hogy mi lesz itt Szilveszterkor.

Szóval maradok itthon, a szüleimmel, nézek/nézünk valami viccesnek szánt válogatást, majd sorozatokat, aztán éjfélkor koccintok egyet magammal (ők addigra már rég aludni fognak...), meg gondolom ezen az oldalon lógok még. Nem túl izgalmas, de ez van :D

dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!