Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol és kivel töltöd a szilvesz...

Hol és kivel töltöd a szilvesztert? Van valamilyen programod?

Figyelt kérdés

#szilveszter, ünneplés, program
dec. 21. 22:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát!
dec. 22. 12:59
 22/33 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyedül, otthon.


Nem szeretek társasjátékozni, pedig órákon át összezárva mindenképp és mindenhol elő szokott kerülni, fullaszt az elhasznált levegő, pedig összezárva, télen az van és elálmosodom 11 felé, legkésőbb éjfél felé, így a kényszerfentlét sem esik jól.

Emellett a családom miatt megterhelő számomra a karácsony, ha pedig le vagyok terhelve lelkileg-idegileg, akkor az ingerek kerülése a megoldás.


Tavaly beteg voltam, 3 éve COVID-zárás volt, olyan jól estek azok az otthoni szilveszterek.



Amúgy szeretek barátokkal lenni, de nem mittumodomén délután 4-től hajnal 2-ig bezárva, hanem valami mozgalmasabb program keretein belül, nem éjjelig és olyan helyen, ahol potenciálisan van szellőztetés és/vagy nem 8-10 órát kell ott tölteni.



31N

dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
71%

22 vagyok, egyébként párkapcsolatban egyik nap egy 20-25 km-es gyalogtúrát tudnék elképzelni, a másik nap pedig valami wellness-ben való láblógatást.

A kettő közötti este (szilveszterkor) 10-ig beszélgetést, majd ágyba ájulást.

dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 22-es a részletesen kifejtett válaszod.
dec. 22. 13:19
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét, se semmilyen különleges tervem. Valahol pezsgőzünk majd, mint a legtöbb ember szilveszterkor. 🥂
dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
#25 köszönöm a válaszod.
dec. 22. 17:36
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Párommal szűk baráti körben. Hatan leszünk csak. Ők terveznek tovább menni majd bulizni is, én meg éjfél után megyek aludni .
dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 27-es a hozzászólást!
dec. 23. 11:48
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Belvárosban leszek, és össze gyűjtöm amit az emberek elhagynak.

Meglepődnétek, de nagyon sok hasznos és értékes dolgot szoktak elhagyni az emberek. Az igazolványokat vissza szoktam küldeni a tulajnak.

dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#29-es köszönöm az őszinte választ!
dec. 26. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!