Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek ilyen?

Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Pl. megismertetek neten (nem feltétlen ott csak én most ott ismertem meg) egy embert. Nagyon jól megvagytok, szinte jó az összhang mindig akad téma. Sosincs semmi gond, még akár több is lehetne belőle. Olyanokat mondd mindig amitől azt érzem különleges vagyok stb. Sőt mondta hogy milyen jó lesz karácsonykor meg szilveszterkor nem fogja magányosan érezni magát mert igaz hogy fizikailag nem vagyunk egy helyen de online tudunk beszélgetni. Erre csak úgy random az egyik nap eltűnik 1-2-3 napra aztán bejelenti xy kamu indokokkal, vagy akármikkel hogy ő már nem "fog" velem beszélgetni.
dec. 23. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Igen történt. N
Igen történt. F
Nem. F
Nem. N
Én már csináltam ilyet. N
Én már csináltam ilyet. F
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Lehet mégsem volt neki olyan jó veled addig sem a csevej, csak te érezted annak. Van ilyen, ne szívd mellre. Van, aki nem tudja ezt kimondani, mert fél a reakciótól, inkább ghostingol.
dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hát nem értem, ő is írt nekem sokszor, arra keltem hogy írt... Kérdeztem is tőle ilyesmiket. Meg ha magától mondogatja ezeket valaki akkor elég fura.
dec. 23. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
volt.. odáig jutottunk hogy lebeszéltük másnapra a randit.. aztán másnapra felszívódott.
dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ritka, hogy csak úgy a semmiből larázzon valaki, miközben minden szuper. Lehet a végefelé ő már nem élvezte úgy a beszélgetéseket vagy az is lehet, hogy tőled független az ok, de nem akar róla beszélni és azért szakította meg így.

Velem amúgy nem volt ilyen, de én már csináltam egyszer hasonlót. Röviden annyi a sztori, hogy egyik nyáron, mikor apámnál voltam egy hétig és baromi unalmas volt, sokat gyakoriztam és privátban írt valaki, akivel elkezdtünk beszélgetni. Én már a legelején egyértelműen elmondtam, hogy nem akarok tőle többet, de barátilag beszélgethetünk. Az első 2 nap nagyon jól elvoltunk, nagyon sokat írtunk egymásnak meg videóhívásban is beszélgettünk. Aztán a 3. napon elkezdett furcsa lenni, szíveket küldött meg volt pár megjegyzése, amit nem igazán tudtam hova tenni, de nem volt semmi egyértelmű, így próbáltam nem foglalkozni vele, de azért ezek miatt már kevésbé élveztem a beszélgetéseinket. Aztán nagyon gyorsan odáig fajult, hogy ha nem válaszoltam elég gyorsan, akkor kérdezgette, hogy beszélek-e mással, mit csináltam stb. Illetve akárhányszor felléptem facebookra és meglátta a zöld kört a nevem mellett, nem túlzok, néhány percen belül írt is. Baromi kellemetlenül éreztem már magam, így végül megírtam neki, hogy én nem szeretném folytatni. Nyilván nem tartotta tiszteletben, így tiltottam. Ez jópár éve volt, azóta se tiltottam senkit, de amit művelt, az már a zaklatás fogalmát súrolta. És a legjobb, hogy másnap láttam itt gyakorin egy félreérthetetlenül rólam szóló kérdést, amiben úgy állította be, hogy pár napig milyen jókat beszélgettünk, majd a semmiből egyre kevésbé válaszoltam neki és végül tiltottam. Persze a kommentekben én voltam elhordva mindennek, hogy milyen szemét vagyok, hiszen azt kihagyta, hogy miért is történt az egész. Őszintén nem tudom, hogy valóban nem fogta fel vagy csak jó érzés volt neki, hogy mellé álltak az emberek és én voltam a rossz.

dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, es soha nem fogom megfejteni. Azt a reszet termeszetesen ertem, hogy leraz, eltunik. Csak magatol miert inditvanyoz dolgokat.

Nekem meglepoen megegyezo volt baratsagokban, es a budos francba en vetettem veget kimondva. Esetunkben baratnok nem akartak talalkozni velem viszont maguktol kerestek, lelkemre kotottek, hogy okvetlenul talalkozzunk, mikor bizonytalankodtak es megtudtak, hogy masokkal is talalkozom, igereteket tettek ugy, hogy lemaradjak masrol is. Veletlenek vannak termeszetesen, de sokadjara ez unalmas volt. Mintha nem akarnanak latni, no-no baratsag, de azert massal se szervezzek meg semmit nyugodtan.

dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!