Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek ilyesmi?

Történt már veletek ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nos, helyzet a következő:


Lesz egy, a teljes hétvégés programom, viszont nincs kedvem menni, inkább mást szeretnék csinálni, viszont lemondani sem szeretném, ezért tanácstalan vagyok..


Hobbitevékenységről van szó, ami évente egyszer van és olyan barátok/ismerősök is jönnek, akiket nagyon ritkán látok és egyébként is, ha lemondanám, ebből hátránya származna másoknak, amit nem szeretnék.


Ezzel szemben viszont sokkal szívesebben tölteném mással a szabadidőmet -ez nem konkrét esemény, akár következő hétvégén is tudom majd csinálni, de csak arra tudok gondolni, hogy mennyivel szívesebben maradnék itthon és csinálnám ezt, meg költeném erre azt a pénzt, amit már rááldoztam a hétvégi dologra és még rá fogok..


Mivel nyerhetnék kicsit több energiát ehhez?

Veletek fordult már elő hasonló?



2023. máj. 10. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
nyugdj le..és ne menj el :D
2023. máj. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" ha lemondanám, ebből hátránya származna másoknak, amit nem szeretnék."


Magadra gondolj és ne másokra.

Egyébként meg minek választottál olyan hobbit, amit nem szeretsz csinálni, ha már megutáltad??

Előbb-utóbb lépned kell, mert ez már annak az előjele, hogy nem szereted csinálni.

2023. máj. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamuzd be h lebetegedtél, most úgyis kering vmi vírus.
2023. máj. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

A hobbit szeretem, relatíve gyakran űzöm maximális energiabedobással csak most van, ami jobban lázba hoz.

Erre az eseményre meg már rég megváltottam a belépőt, akkor és egyébként nem volt kilátásban semmi más


Biztos, hogy elmegyek, nem hagynám cserben a barátaimat és amúgy is lesz azért jó része biztosan.

Próbálom úgy felfogni, hogy a másik dolog meg megvár itthon, de köszi az eddigieket, sikerült egy kis erőt merítenem, hogy csak azért is végigcsinálom -igen, van benne kihívás bőven, ez is motivál :D

2023. máj. 10. 02:32
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

5: Ha már belemerültünk akkor milyen hobbiról van szó és mi az ami lázba hoz helyette? Ha nem titok így éjszaka. 👅😅

Már én tudom, szerelmes vagy. 👅😊

Már mennék aludni, csak most kíváncsi lettem. 👅😅

2023. máj. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

6#

El kell keserítselek, de üres a szívem, legalábbis az embereknek fenntartott rész biztosan:)


A hobbiról meg nem szívesen nyilatkozok, így nagyközönség előtt

2023. máj. 10. 02:47
 7/7 anonim ***** válasza:
7: Akkor írj privátot.👅 Jól van na, ha titok akkor maradjon is annak és bocsi hogy kíváncsiskodtam.😊
2023. máj. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!