Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más szerint is ciki olyan...

Más szerint is ciki olyan ajándékot adni, ami nyilvánvaló, hogy az övé csak meg akar szabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Én igyekszem figyelek arra, hogy az tényleg az adott személynek szóljon. Egyik családtag viszont jellemzően a szrjait adja. Ugyanazt az ajándékot adta pár évvel ezelőtt, mint most. Utalványféle, amit ki se fogok használni. Vagy ugyanaz a csoki, amit már megkaptam szülinaora, névnapra. Szerintem valahonnan kapott sokat. A legdurvább, hogy költözés előtt álltam, és olyan ajándékot kaptam, amit egyáltalán nem tudtam magammal vinni. Ezzel ők teljesen tisztában voltak. Kissé már kcsögségnek érzem ezt, ezentúl majd használt tusfürdőt kapnak, amit úgy állítok be, hogy bontatlan.

Hogy a fszba maradjak nyugodt, mikor a család nem erről szólna?


dec. 25. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit fel tudsz használni,azt használd fel.Az,hogy ő honnan szerezte,miért pont azt adja,az mindegy.A többivel meg nem kell foglalkozni.
dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenen felesleges magad idegesiteni.

Jovore add vissza ugyanazt nevnapra/szulinapra, azt majd orulj a penznek, amit megsporolsz.

dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kéne. Ugyanazt visszaadni.
dec. 25. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi tart vissza? Egyszer kell megtenni, aztán majd észreveszi magát az illető.

Vagy nem.

dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kupon miért nem jó megoldás? Arra költöd amire akarad. Nyilván ha frigid vagy nem mész sokra egy szexshop kuponnal. De érted, jobb, mintha megvenné valamiből a kéket, mikor neked a piros tetszik. Édességből nincs túl sok igazán jó márka, ha a márkaválaszték körbeér pár évete, abban sincs semmi. Nyilván az gáz, ha nála porosodik és lejár januárban, ezért továbbadja. De a kérdésből kiderült, hogy ezt már csak te feltételezed.
dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen az adott ajándék. Én gyerekként keresztanyáméktól rendre megkaptam a gyerekeik megunt könyveit karácsonyra, de mivel jó könyvek voltak, nem zavart.
dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!