Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mikor olyan...

Mit csináljak, mikor olyan semmilyen kedvem van?

Figyelt kérdés
Nekem ez akkor szokott előjönni, ha stresszes vagyok, de éppen nem kell sürgősen csinálni semmit, tulajdonképpen van szabadidőm. Ilyenkor csak vagyok, szeretnék valamit csinálni, de úgy igazán semmihez nincs kedvem, semmi nem köt le, de a falat sem akarom bámulni, és olyan rossz érzés. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor éhes vagyok, de nincs étvágyam. Veletek szokott ilyen lenni? Mit csináltok olyankor?

dec. 27. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Olyankor alszom
dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvass könyvet, nézz filmet, vagy sportolj.
dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kitana. ***** válasza:
42%
Tiktokot pörgetek a kanapén vagy berakok zenét és kitakarítok valamit. Attól függ, hogy fizikailag is fáradt vagyok épp, vagy azért nem.
dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Alkoss
dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Olvasok, videókat vagy sorozatot nézek, berakok egy jobb zenét. Ha egyik sem, akkor próbálok aludni egyet.
dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olyankor szomorú zenét hallgatok, és depizek.
dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Aurora6891 ***** válasza:

Ritkán szeretném megoldani de olyankor 2 dilig segít.


Vagy hangtálas videókra meditálok.


Vagy vicces videókat,vicces gifeket esetleg vicces képeket nézek amíg le nem röhögöm a falakat a jobb érzethez.

dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezd el kedv nélkül. Senki nem látja vagy tudja hogy nincs kedved xy dologhoz.
dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!