Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak azzal hogy...

Korpatív Dániel kérdése:

Mit csináljak azzal hogy valaki ne tudjon rám negatív hatással lenni, vagy semmilyen hatással? Én szeretnék karizmatikus lenni

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha valaki áll fölöttem és főnökösködik zsarnokoskoid terrorizál, nagyon durva helyzet a testvérem öngyilkos lett, annyira szépet mutat kifelé ez a zsarnok belül pedig maga az ördög, nem lehet rábizonyíttani,
2019. aug. 5. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Sikerre hangolva youtube csatorna, ott lehet találsz magadnak válaszokat
2019. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,még tudnál valamit javasolni?
2019. aug. 7. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Még azt tudom neked mondani, hogy a karizmatikussághoz fontos az is hogy nyugidt tudj maradni bizonyos helyzetekben, ne legyél könnyen ingerelhető, légy magabiztos, ehhez már nagyon sok könyv áll a segítségünkre hogy fejlődjünk. Nekem tetszett a sziklaszilárd önbecsülés című könyv!
2019. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!