Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegesít titeket is?

Idegesít titeket is?

Figyelt kérdés

#előítélet nők
dec. 28. 11:26
 1/10 A kérdező kommentje:
utálom az olyan férfiakat akik azt írják vagy mondják hogy nem értik a nőket és soha nem is fogják ez előítélet és undorító dolog
dec. 28. 11:27
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ami idegesít, azzal minden esetben neked van dolgod. Hogy miért.

Engem ezek a kérdések jobban idegesítenek. Mert nincs értelmük. Mindenki másképp fogja látni. Idegeneket kérdezel, más élettel, más belső sajátosságokkal, más környezeti tapasztalatokkal. Miért is nem azokat a férfiakat kérdezed, akik ezt mondják.

dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


Mindig lesz amiben nem fognak egyet érteni az emberek, de mivel ezt nem lehet feltétlenül levetíteni egy adott nem összes tagjára így hülyeségnek tartom a nemi előítéleteket.

dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is hülyeségnek tartom a nemi előítéleteket.
dec. 28. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Én meg azt tartom hülyeségnek, hogy csak ezért képes vagy erről kérdést kiírni, hogy itt kipattogd magad róla.
dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira, amennyire a hasonló szinten felületes nőket is.
dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát engem jobban idegesítenek az olyan kérdések ahol 0 kifejtés van és a kérdező be-beböfög 1-1 mondatot kommentként. Kb mintha részeg lenne, vagy nemtudom, nincsenek összeszedett gondolatai csak felbugyog belőle gy foszlány... de azér tkérdést ki kell írni:D


És mi a gond azzal, ha valaki azt mondja, hogy ő nem ért valamihez, valakihez? Nem másról tett állítást, hanem önmagáról. Ez az asszertivitás alapja.

dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"utálom az olyan férfiakat akik azt írják vagy mondják hogy nem értik a nőket és soha nem is fogják ez előítélet és undorító dolog"


És az olyan nőket véletlen se, akik ugyanezt mondják a férfiakra? Vagy csak nemi alapon gyűlölködnek rájuk rossz tapasztalatok/előítéletek miatt?


Mert akkor van egy rossz hírem kérdező. Ugyanúgy előítéletes vagy te magad is, amit pedig undorító dolognak tartasz. Sőt emellé még szexista kettősmérce is van, hiszen csak a férfiakra húzod ezt ki, a nőktől ugyanez nem zavar.

dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, elég nagy prolik.
dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azokat a férfiakat utálom rettentően, akik arról akarnak meggyőzni, hogy ők jobban tudják mit szeretek én nőként, csak még nem tudok róla. De ők majd rávezetnek. Hülye f-sz az összes ilyen. Aki csak előítéletes, azt legalább le lehet gyorsan koptatni a p-csába.
dec. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!