Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy rám nyomulna...

Miért van az hogy rám nyomulnak az emberek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy mindig ha vagyok egy rendezvényen állandóan rám nyomulnak a fiúk és ez már nagyon idegesítő!! De nem elég hogy a fiúk csinálják, még a nők is. Állandóan hozzám dörgölőznek aztán mondják hogy "bocsi" de amúgy lenne egy csomó hely! És a nők direkt mintha idegesíteni próbálnának, valamiért nagyon idegesítem őket. Legalábbis én ezt látom rajtuk. Amikor volt egy kiállításon akkor is ez volt. Már nagyon ideges voltam mert mindenki a táskámnak dörgölőzött pedig volt hely.

A férfiakat megtudom érteni, mert férfiak és nyilván nyomulnak a nőkre, de hogy még a nők is a nőre ezt nem tudom fel fogni.



nov. 11. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos isten hogy nem azért mert bejössz nekik, nem tudom elképzelni hogy felnőtt emberek ilyen óvodás "technikákat" használnának. A legvalószínűbbnek nekem az tűnik hogy tényleg nincs hely.
nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 hát pedig van hely!
nov. 11. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Az is lehet, hogy folyton bamba marha módjára állsz meg és útban vagy. Persze a te változatod is lehetséges, az egész világ téged akar.
nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Dugni akarnak a fiúk azért.
nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit sokat képzelsz be... És unatkozol. Foglalkozz inkább magaddal, és ne menj direkt a sok ember közé, ha nem találsz magadnak elfoglaltságot. Magyarul ne zaklasd az embereket, és akkor nem fognak véletlenül hozzádérni, ha a nyomukban vagy...! Őszintén szólva engem is idegesítenél, ha ott pöffeszkednél, ahol kevés a hely de bármilyen esemény miatt ott mint szűk úton kellene közlekedni. Az ilyen terek nem a pöffeszkedésre és magamutogatásra valók, ennyi!
nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!