Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik nagyon sok dologgal foglalkoznak, nekik hogy jut idő mindenre?

Figyelt kérdés

Pl. egyetemre járnak, vagy már diplomájuk van, emelett komolyan sportolnak és abban is jók nagyon, rendes munkájuk van, háziállat, feleség (nem is értem a kapcsolatukra hogy jut idő) és esetleg még vezet egy blogot vagy egy youtube csatornát és még tőzsdézik meg mindennel foglalkozik. Vagy sporteseményekre elhívják bírónak stb.


Most csak példákat írtam de ennyi mindenre hogy jut idő? És hogy jó ennyi mindenben?


dec. 28. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alvás pihenő időből veszik el a ráfordított időt
dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha feleségük van, akkor legalább nem kell vacakolniuk a napi főzés/mosás/takarítás/bevásárlás/mosogatás mizériával, hanem ráérnek a hobbijaikra időt szakítani.
dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Huszonévesen napi 4-5 óránál soha nem aludtam többet és alapból sem pihenek passzív módon, nap közben ha nem muszáj nem ülök le, nem fekszem le, stb. Mindenre volt bőven időm és energiám is volt mindig mindenre, alapból az energetikusabb fajta vagyok. Harmincas koromra már több alvásra van szükségem, 7 órát alszom átlagban, de még így is van időm egy csomó mindenre.

Optimálisan tervezek, pl. nem tervezek két programot a város két másik felére ugyanarra a napra, hogy ne menjen időm az oda-vissza utazgatással, még mindig nem ülök le órákra pihenni, gondolom ezek is közbejátszanak.

dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!