Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmebeteg kollégám rám van...

Elmebeteg kollégám rám van szállva és rendszeresen zaklat. A vezetőség nem foglalkozik a dologgal, bár nekik is tele van vele a hócipőjük. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Kollégám, aki tőlem többet keres és ezt éreztetve kezdeti jófejségemmel és segítőkészségemmel visszaélve főnökösködik velem, megaláz és csapkodja az ajtókat ha a közelében vagyok.


Speciel nyilvános helyen kiröhög, amikor mások nem meg ilyen nagyon magasröptű dolgok.



2017. jún. 2. 22:21
 1/8 anonim válasza:
Megkérdezni, hogy kell e neki mentő, mert úgy látod rosszul van.
2017. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi váltotta ezt ki belőle, mennyi ideje dolgozol ott ?
2017. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb 4 éve, ő közben jött és az váltotta ki belőle, amikor elhitte magáról, hogy ő a főnököm, pedig az illető is szólt neki, hogy ez nem igaz papíron se papír nélkül.
2017. jún. 2. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas, egy hatalom éhes fász. Jól be kellene szólnod neki, miért nem küldöd el melegebb éghajlatra ? De különben miért magasabb a keresete mint a tiéd ?
2017. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen kollégám.Először szépen beszéltem vele, hogy nagyon gyorsan fejezze ezt be. Semmi nem történt.Aztán úgy intéztem, hogy ketten maradjunk, és beígértem neki egy alapos verést.Nem voltam túl kulturált, de bejött!Utána nagy ívben került,és leszállt rólam.
2017. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jol szajba kell bszni.
2017. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
100%

Én anno az ilyen kollégától a többiek füle hallatára kérdeztem meg: Ki halt meg, hogy te lettél a főnök?

Lilult és vörösödött de utána befogta a pofáját

2017. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amikor elkezd emberkedni, kérdezd meg tőle H ki halt meg H ő lett a főnök? Majd 4-5 másodperc után otthagyni és lesza**i. Előbb utóbb megunja :D
2017. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!