Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik komolyabban vesznek...

Akik komolyabban vesznek dolgokat, azoknak miért nehezebb az élete? Miért azoknak jön be minden, akik lazán, kb minden mindegy elv alapján élik az életüket kevés dologgal foglalkozva úgy igazán?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert magadnak generálsz egy csomó olyan problémát, amivel rajtad kívül senki nem foglalkozik.

Mottó: „minden probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget gondolkodunk rajta”.

2021. aug. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én lazán fogok fel mindent és szerintem igazam van. Az én mottóm: "meg van oldva valami vagy nincs?". Az oda vezető út mellékes. Persze, ha lehet, akkor felesleges gondokat és kellemetlenségeket nem generálok.
2021. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt látom, hogy aki rágörcsöl, annak nehezebb, aki nem görcsöl rá, azt meg az ilyenek úgy látják, hogy lazán veszik a dolgokat, pedig nem görcsösen is lehet komolyan venni, csak az ilyen másképp áll hozzá, van egy jó stratégiája, rugalmasabban áll a változáshoz, esetleges veszteséghez.
2021. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!