Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Evolúcióba hiszel miszerint...

Evolúcióba hiszel miszerint nincs felettünk álló isteni lény csupán a véletlen művei vagyunk vagy a teremtésben?

Figyelt kérdés
dec. 29. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%

Ki az az ostoba, szűklátókörű ember aki még ebben tud hinni, mikor sorra következnek be a próféciák, és minden jelben megmutatkozik Isten?

Ha csak most Izraelre nézel, vagy beszélsz olyan emberrel, aki egyszer is volt a falnál, már lehet tudni mekkora dolgok vannak készülőben, és hány meg hány millió hívőt mozgósított Isten..

dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
1+ A szétszóratásnak vége van a zsidóságnál, most az egybegyüjtés időszaka jött el. A világ minden tájáról mennek vissza.Izraelbe.
dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Pontosan.


Semmilyen prófécia vagy Isten jelenlétét nem érzékelem és szerintem nincs is.

dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Hinni olyan dolgokban szoktak, amikre nincs bizonyíték. Pl a fogtündér, a Mikulás, Nagyláb, az összes isten, stb.
dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

#1


Egyébként miféle falról beszélünk? Sok volt a trónok harca?

dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

5 Az nem az én problémám, ha ismerethiányosan próbálsz gúnyólódni..


Siratófal, Jeruzsálemi Siratófal-ha mond ez számodra bármit is. Ha nem nézz utána. Nekem is egyik ismerősöm vitt ki kérést a falhoz, mert én nem tudtam kivitelezni, hogy kijussak... Szó szerint bekövetkezett, és megkaptam mindent ami azon a papíron állt, amit kértem. Szó szerint minden.

dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
6+ *Szó szerint bekövetkezett, és megkaptam mindent ami azon a papíron állt, amit kértem. Szó szerint minden. Pedig nem hétköznapi dolgokat kértem, és az illető aki kivitte a kérést, nem is tudott volna benne segíteni. Mert diák volt.
dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Legközelebb olyat is írj rá, hogy szeretnéd, ha az emberiség megérne arra a szintre, hogy ne legyen hiszékeny megvezethető birkacsorda. Értem én, hogy tök jól működött a vallás több ezer, meg több száz éve amikor kevésbé voltak olyan törvények, mint manapság, de tényleg még most is itt tartunk?
dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
8 Semmit nem értettél abból amit írtam, pont olyan vagy mint egy ember, akinek sem nem lát, sem nem hall, és totál homály előtte. Már csak a zabla hiányzik.
dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem evolúcióba, hanem evolúcióbaN.
dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!