Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Direkt volt vagy véletlen?

Direkt volt vagy véletlen?

Figyelt kérdés

Egy exemmel egy vonattal járok minden nap. Ő szakított velem telefonon, és azóta nem találkoztunk, nem beszéltünk.

Nem volt egy hosszú kapcsolat, de nagyon beleéltem magam akkoriban.


Azóta szerencsére lett egy jó párkapcsolatom, nagyon boldog vagyok vele. Épp ezért egyáltalán nem érdekel, hogy mi lett az exemmel.


Egy ismerőse győzködte, hogy a vonat vagonban ahol egyedül voltam, üljenek le mellém. ( az exem magától tovább ment volna)


Ott elkezdtek beszélgetni, mire én bedugtam a fülhallgatóm és rajzoltam. Ez az ismerőse alaposan kikérdezte, a jelenlegi kapcsolatáról az exemet, kínosan részletes kérdésekkel. Megtudtam belőle, hogy már akkor is volt valami amikor még én voltam.


Ezt kellemetlennek és abszurdnak éreztem, úgy hogy idegenként ülünk ott, de felhangosítottam a zenét a fülemben, hogy ne is figyeljek rá.


Miután az exem leszállt, ( amúgy köszöntünk egymásnak)

ez az ismerőse tovább utazott velem, és miután ellenőrizték a jegyem, elkezdett érdeklődni irántam, hogy hol tanulok stb. Tájékozott volt néhány a szakmámat érintő kérdésben és elbeszélgettem vele. Furcsa volt, hogy nagyon hamar morális témákat hozott fel, de lehet hogy ez csak áttétesen kapcsolódott a témához, nem tudom.


Végig az járt a fejemben, hogy vajon tudja-e, hogy ki vagyok és infókat akar rólam megtudni az exemnek, nem azért mert érdeklem még az exem( mivel végighallgattam milyen boldog) hanem mert nem mer megszólítani, de annyira nem érdeklem hogy írjon. Vagy valamit túlgondolt ez az ismerőse?


A szakítás oka amúgy ismeretlen, kezdetleges kapcsolat volt, nagyon lelkes voltam, nem tudom mit szúrtam el, győzködtem hogy folytassuk de nem akarta, azt mondta szó szerint, hogy nem akar energiát belefektetni, végül elengedtem.


2023. okt. 20. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudta hogy egymás exei vagytok.
2023. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős.Nekem volt egy srác, akivel kezdetben ismerkedtem. Pesten lakik a szüleivel, persze ő külön. Mikor a tudomásomra jutott, hogy másokkal is ismerkedett, illetve közelebb került, akkor kapott egy nemet a folytatásra. Ő ennyivel nem érte be, mert keresett úgy, hogy csak a semmiből megjelent, ahogy az anyukája is, de olyan negatív jelzőkkel jöttek, hogy: “én csak a pénzre megyek, fiától ne vegyem el a pénzt! stb. “ Én érzelmileg nem tudtam volna kapcsolatot alapozni vele, mert a boldogságomat nem biztosította volna, csak keresett, minden egyeztetés nélkül. Aztán a környezet engem ócsárolt, pedig én emberileg hű voltam magamhoz, másokhoz. Mindig az utazási költségekkel jött, amit nekem kellett volna teríteni, de nem tekintett rám potenciális jelöltként, meg nem én kértem azt, hogy keressen mindig. A jövőben, a barátságomat tudom neki felajánlani, ha ez direkt megnyilvánulásnak számít. Én sem követtem nyilvánosan a kapcsolatait, de mikor szembesítés volt, akkor mindkettőnk véleménye megmutatkozott.
2023. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2: Hát én ezek után biztos hogy nem ajánlottam fel volna a barátságokat neki. Kapcsolat megszakít és élem tovább az életem. 30/F
2023. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megakar d*gni csupán.

Nagyon jól tudta ki vagy.

Ez nálunk vadász ösztön, kell a kihívás.

2023. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!