Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megesett mar veled, hogy a...

Megesett mar veled, hogy a gyakorin valaki kommentjet veletlenul lehuztad, pedig fel akartad ertekelni vagy forditva? Mindig ertekelitek a tobbi valaszolot? Szerettek buntetni?

Figyelt kérdés

nov. 15. 13:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
Folyamatosan büntetek.
nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értékelem mindig a válaszokat. És persze, volt már olyan, hogy félrenyomtam.
nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Es ha irsz egy normalis hozzaszolast, de lepontozzak a tobbiek, megbosszulod? En igen. :)


De most itt minden hozzaszolot fel fogok pontozni, igerem!

nov. 15. 13:54
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

3-ra:

Igen, előfordult már, hogy megnéztem: 3 ember negatívan értékelt (pozitívan senki) és utánam még 3 válasz volt. Abból indultam ki, hogy nyilván ők értékeltek negatívan és mindháromra piros jelet nyomtam.

nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig értékelem a válaszokat, az meg nem igazán érdekel, hogy engem milyenre pontoznak, sose nézem vissza és nem kezdek bosszúhadjáratba sem. Az egész pontozósdi egy tök értelmetlen dedó, semmi haszna nincsen.
nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Félrenyomás talán egyszer fordult elő. A nagyon hasznos, vagy bődületesen baromságot állító válaszokat általában - a válasznak megfelelően - értékelni szoktam.

A lepontozásokról annyit, hogy sajnos benne van rengetegsok szubjektivitás. Pl. a politika kategória rettentő veszélyes ezen szempontból, még ha 100% objektíven is próbálsz meg pl. két pártot összehasonlítani. Viszont az olyan válaszoknál, pl. amikor valamire egyértelműen rákérdeznek, és valaki egyértelműen tökéletesen válaszol, akkor is van 1-2 idióta, aki lepontoz válaszokat, amit nem értek.

nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen, a politika kategoria a legmegosztobb, meg talan a vallas es az ezo. :D Regen egy glonalis pontozast lattunk a felhasznalokrol, igy akkor volt a legveszelyesebb ezekben a kategoriakban valaszolni... most ugy latom, ujonnan mintha minden kategoriaban mas lenne a valaszaimon a zold pipak szama.
nov. 15. 14:00
 8/29 A kérdező kommentje:
*globalis
nov. 15. 14:00
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az szörnyen béna az oldalon, hogy ha nyomtál valamit nem tudsz változtatni, visszavonni. Kőkorszak.
nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Egyetertek!
nov. 15. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!