Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél edzőtermi edzőként,...

Mit tennél edzőtermi edzőként, ha valahogy megtudnád, hogy az ember, aki oda jár kigyúrni magát, bizony nem feltétlenül jó dolgokra használja az erejét?

Figyelt kérdés
Például, ha véletlenül megtudnád, hogy a hozzád járó ember( esetleg már jó ismerősöd), bár a munkahelyén és az ismerősökkel udvariasan bánik, viszont, ahogy a családjával igazi vadállatként viselkedik, nem sajnálja használni a nadrágövet meg a fizikai erejét sem, hogy a rajtuk vezesse le a feszültségét. A kérdésnek egyébként vehetnénk másik változatát is, mit tennél ha egy jó barátodról, közeli rokonodról tudnád meg ezt. Ahogy számon kérnéd, azonban hasonló okokkal jönne elő: "Nem te élted át, azt, amit én, nem téged zaklattak folyamatosan az iskolában, nem téged vittek el 18 évesen Afganisztánba sorkatonaként stb., ne is mondd meg, mit csináljak!". Te hogyan lépnél fel, ha az edzőterembe járó emberről tudnád meg / mit tennél abban az esetben, ha barátról, közeli rokonról jönnél rá? Igen, ez igazából két kérdés az egyben.
dec. 29. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Nem foglalkoznék vele, ő magánélete.
Engedném továbbra is a terembe járni, nem az én dolgom.
Megpróbálnám jobb belátásra bírni, beszélnék vele.
Kizárnám az edzőteremből.
Az ilyennel megszakítanék minden kapcsolatot.
Tennék valamit, hogy a családja megszabaduljon tőle.
Feljelentést tennék ellene.
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Vagy aláveti magát egy kezelésnek,ráadásul az ilyen katonákat kötelezően posttraumás kezelésnek kell alávetni, vagy ne jöjjön többet a termedbe. A döntés az ő kezében. A családját meg védelembe helyezni. Amig túl nincs a kezelésen, ha a kezelést választja addig ezer %-osan támogatnám a helyedben.


Esélyes, hogy ez a kezelés nála valamiért kimaradt, holott, elvileg kötelező minden háborút, frontot megjárt veteránnál.

dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
*elvileg kötelező minden háborút, frontot megjárt veteránnál. Minden országban, aki frontra küldi a katonáit.
dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az edzőtermi edző kitilthat bárkit is? Szerintem nem igazán. Max. ha én lennék a személyi edzője, akkor kitalálnék valami ürügyet miért nem tudom a továbbiakban vállalni. Feljelentést nem tennék, mert mondjuk egy könnyű testi sértés vagy kapcsolati erőszak nem is közvádas, meg az ilyen esetekben általában ha nem az érintettek tesznek valamit akkor elég nehezen bizonyítható mi történik. Rendőrségi jegyzőkönyv, látlelet stb. nélkül pletyire feljelenteni valakit családon belüli erőszaknál sok értelme nincs. Sokat nem tudok csinálni vele, azon kívül hogy kerülöm mint a veszett kutyát.
dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hát az vesse az első követ, aki nem veri a feleségét, vagy legalább a gyerekeit
dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen emberrel megszakítanám a kapcsolatot és jelezném a hatóságok felé, hogy családon belüli erőszak áldozatai a családtagjai.
dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

A te lelkeden szárad majd a lelkironcs gyerek, a meggyötört és tönkretett asszony. Jelezd mindenképp a hatóságok felé.

Ezt komolyan kell venni.


Legfeljebb majd feléd fog irányulni az ereje, bár az ilyen emberek beszari majmok és csak a gyengéket és kiszolgáltatottakat merik bántalmazni és kiélni rajtuk a frusztrációjukat.

dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lépj minnél előbb!
dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szemtől szemben megbeszélném vele, hogy a jövőben akármennyit is fizet a teremhasználatért, nem kívánatos személy. Keressen magának más helyet, ahol hallgatólagosan is támogatják a családi erőszakot, de te erre nem biztosítasz felkészülési feltételeket.
dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az edző lelkén szárad. Az is tud verni, aki nem jár edzőterembe. Én személy szerint nem tennék semmit, nem az én dolgom, nem játszok istent, nem önbíráskodok. Így is sokan teszik.
jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs közöm a magánéletéhez. Kifizeti az edzést, a bérleti díjat, a munkámat. A többi nem rám tartozik.

A közértben sem kérdezik meg tőle, hogy veri-e az asszonyt, mikor alkoholt iszik. Kifizeti, viheti.

jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!