Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívesen lennél híres ember...

Szívesen lennél híres ember (nem feltétlenül celeb)?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Celeb semmiképp, "híres ember" sem, viszont a szakmai közösség ismert és megbecsült tagja szívesen lennék.
2021. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Úgy szeretnék híres lenni, hogy megérdemlem. Hobbim a játékvezetés, remélem a jövőben tudok ezzel nevet szerezni :D

16/L

2021. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, híres festőművész szeretnék lenni, vagy inkább elismert. Mint sok hivatásnál, itt is leginkább az keres jól, festészetnél inkább az tud megélni,abból amit szeret és csinál, aki minél ismertebb, híresebb.
2021. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Tökéletesen egyetértek az elsővel.
2021. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de sajnos muszáj lesz! 😔✌️
2021. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Celeb semmiképpen sem lennék.

Híres se nagyano lennék.


Én is inkább megbecsült,elismert szeretnék lenni a szakmámban.

(Gyógyszerésznek készülök.)

2021. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Olyan, akit mindenki ismer semmiképp, ha nem párosulna vagyonnal, ami lehetővé tenné, hogy kivonjam magam a forgalomból, hogy úgy mondjam.
2021. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Celeb semmiképpen nem, híres se.


Szerintem nagyobb a hátránya mint az előnye, nem tudsz csak úgy elmenni úgy boltba, hogy ne spuriznának oda hozzád az hogy lesekednek hogy mit vesz az ember az még nem idegesítő, na de ha kb. eljátszanák az akció van mindjárt nyit a bolt verekedős vevőket, na az marha kínos lenne. Az is kellemetlen lehet, hogy nem tud úgy elmenni vacsizni a párjával vagy csak ugy random egyedülállóként, hogy ne kelljen hátvéd biztosítani testőrökkel. :'D


Illetve kinek van kedve ahhoz, hogy morgó rajongók kérdezzék hogy mikor posztol már a közösségi oldalán. :D Tudnám sorolni. Aki zseni úgy híres ember, hogy ő maga nem keveredik bele. :D Ez szerintem jó mottó!


Én is szakmailag és emberileg szeretnék megbecsült lenni.

Bár aki szakmailag megbecsült, elismert az tulajdonképpen híres ember, csak csöndben szólok.

2021. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

munka nélküli pénzt jelent.

a pénz jobb sorsot és több lehetőséget jelent a gyerekemnek és nekem.

ezért a válasz az igen.

2021. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem. 11-14 éves koromban még híres énekesnő, színésznő akartam lenni, de most már semmiképp sem szeretnék ismert lenni (és énekesnő sem).

Idegesítene, hogy felismernek, összesúgdosnak az utcán, hogy "te, ez az XY", meg hogy folyton odajönnének hozzám. Persze gondolom aranyos, amikor egy rajongó odamegy az emberhez, de vannak helyzetek, amikor az ember ezt nem nagyon akarja és vannak őrült rajongók is, akik nem tudják hol a határ, erőszakosak. Azt sem akarom, hogy mindenféle pletykákat terjesszenek rólam és rólam írjanak az újságok minden hülyeséget.

2021. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!