Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más se szereti az ivást és a...

Más se szereti az ivást és a mulatást?

Figyelt kérdés

Furán érzem magam amiért én nem szeretek mulatni inni szorakozni úgy mint mások. Én sosem iszok alkoholt csak nagyon ritkán és akkorsem részesedésig mert szerintem egy nőtől nagyon undorito ha reszegre issza magát. Sosem tudtam odáig elmenni. Taszít ha egy társaság enekel visitozik a reszegsegtol sőt egyenesen idegesit amikor a szüleim idehivjak a barátaikat és szórakoznak egymás után töltik az italt nem tudnak viselkedni. Valahogy nekem ez nem szórakozás hanem inkább zavaró.

Én ital nélkül is jól tudom érezni magam normális társaságban.

Más is ilyen vagy csak én vagyok "különc"? 😂 a családom magamnakvalónak hív.

21/L



dec. 29. 22:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Én a női talpkaért vagyok oda. Mindenkinek megvan a maga furcsasága. Nincs ezzel baj ha nem szeretsz inni.
dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Én sem szeretem.

N

dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Így vagy jó ahogy vagy
dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Bár több ilyen normális lány lenne... Nehogy már azért szégyelld magad mert normálisan viselkedsz, normális értékrended van, és nem vagy alkoholista...
dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Ez kellene legyen a normális hozzáállás.
dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül. Nem azt mondom, h egyáltalán nem szeretek bulizni, de nálam a szórakozás inkább egy jó túra, esetleg egy kártyás vagy társasjátékos este az ismerősökkel, vagy ilyesmi, nem a lealjasodás. Am én kifejezetten a hangoskodó részegektől undorodom. Akik artikulálatlanul üvöltöznek, ölelgetnek, meg ilyenek. Ha emellé agresszivitás is társul (pl: “gyere igyál, mert megütlek ha nem”), az a legalja nálam. Sajnos fiatalabb koromban túl sok ilyennel voltam egy légtérben.
dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Én sem bírtam sosem..
dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Same, mintha en irtam volna
dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, kb. úgy vagyok vele, mint a 6-os.
dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Én is így vagyok ezzel. Azt még hozzá tenném, hogy nem csak egy nőtől undorító, ha részeg, hanem ugyanúgy egy férfitől is. Nem tudom itt miért van megint különbség a nemek között.
dec. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!