Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy én semmilye...

Miért van az, hogy én semmilyen családi ünnepségen, bulin nem tudok mulatni, szórakozni? 18/f

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden ilyen ünnepségen én csak ülök az asztalnál, hallgatom amit a többiek beszélnek.


Van két fiú rokon a családban, ők féltestvérek (egyik 17 éves, másik 16).

Ők minden bulin olyan mulatást csinálnak, hogy az lehetetlen. Még a 92 éves dédit is megtáncoltatták, énekelnek, látszott rajtuk hogy nagyon jól érzik magukat, és rajtam kívül mindenki szórakozott, táncolt.


Mondjuk lehet, hogy ha én is annyit innák amennyit ők, nekem is menne.

Ők a papa meg a keresztapám mellett ültek, nem birtam követni hogy mennyit isznak. Egyik feles a másik után, elejével még én is ittam velük, de éreztem hogy kezd beütni ezért leálltam, ők meg annál jobban ittak és ittak, de semmi bajuk nem lett a piától.



2018. júl. 11. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, minden családi összejövetelen én vagyok a csendes hallgató. Már megszoktam meg mindenkivel amúgy sem lenne kedvem beszélgetni.
2018. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#same


Én is csak ülök,max akkor beszélek ha kérdeznek valamit.

17/L

2018. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elég ritkán jön össze a család (szinte minden rokon), így az elején még én is kicsit hallgatag vagyok és legtöbbször nem is tudok hozzászólni a témához. De szerencsére a nagybátyám mindig jó hangulatot csinál a poénjaival, így könnyebb oldódni. :) Egyébként nekem se megy annyira a beszélgetés, ha tudom, hogy kb 10-en figyelnek. Úgy jobb, ha már elfogyott az ebéd és a nappaliban külön-külön tudok beszélgetni néhány emberrel. Ennek ellenére én sem iszom, mert egyrészt undorodom tőle, másrészt meg így érzem jól magam, még akkor is, ha nehezen oldódok fel.


L/20

2018. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintúgy én is így vagyok vele (20 éves lány).

A kötelező beszéden kívül nekem se megy nagyon a szórakozás. (Kötelező beszéd:hogy vagy, mi újság, suli, munka stb stb.) Gyerekként szerettem a családi összejöveteleket, de mai fejjel csak ülés egy helyben és hallgatni..

Négy éves unokahúgim szereti, mert akkor találkozik azokkal akik szeretik, de ez érthető, hisz még gyerek, pici.

Még nincs közös téma se nagyon a családdal. Generációs különbségek. 70 éves papával, vagy épen keresztmamával mit beszéljek az éppen aktuális kedvenc sorozatról, pc játékról, vagy éppen kedvenc karakterről?:D

Szóval nem csak Te vagy így Kérdező, jómagam is. Néha legszívesebben csak felallnék és a szobámban elbújnék a PS4 mögé.

Persze ha a barátaimmal vagyok, azt sem tudjuk sokszor hol mobil, vagy mennyi az idő, annyira elvagyunk.

2018. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Extrovertáltak. Ők ezt élvezik. Te gondolom introvertált vagy, akinek ez a táncika (ugyan egyszer-kétszer elmegy, de) kimerítő dolog.
2018. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!