Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek volt "mulatás" után...

Nektek volt "mulatás" után emlékezetkiesés? Milyen hülyeséget csináltatok azalatt amire másik emlékeznek csak ti nem?

Figyelt kérdés

És 22 éves vagyok, és most volt először hogy úgy keltem fel reggel hogy gőzöm se volt hogy mi történt az éjszaka folyamán és hogy mentem haza.

A barátaim szerint nem csináltam semmi vállalhatatlan dolgot, úgyhogy ennek örülök.


2018. febr. 16. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, én tisztában vagyok a korlátaimmal és nem aljasulok le.
2018. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt ilyen. Pedig fiatalkoromban elég gyakran offra vágtam magam, csak az a rész marad ki értelemszerűen amit átaludtam, mert bizonyos mennyiség után az következett be, de hogy csináljak vagy mondjak valamit amire nem emlékszek, olyan soha nem volt.
2018. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt nem is egyszer. Szilveszterkor , a tüzijáték eldőlt és a rakéta elkapott engem. A kabátom leégett és a mellkasom is megégett nem is kicsi, valamint szétnyílt a bőr egy kicsit. Semmire nem emlékszem hogy mi történt akkor , pedig ez nem kicsit veszélyes dolog volt.
2018. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha nem volt emlékezetkiesésem, pedig amikor először ittam, nagyon nem ismertem még a mértéket, enyhén túllőttem a célon. Simán emlékeztem utána végig, amíg le nem tettem a poharat és beájultam. Még az is megvan, amikor félig magamhoz tértem és összehánytam magam, mert nem bírtam felkelni... csak ilyen furcsa, álomszerű emléknek maradt meg.

Én "sajnos" nem tudom hülyére inni magam, bármennyire piás vagyok, végig eszemnél vagyok.

2018. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia Szilard :D
2018. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer. Részegedj okosan játszottunk egyetemi koleszban, az egyik srác hozott aljas házi pálinkát. Amíg ültünk minden tökéletesen rendben volt, néztem is nagyokat, hogy milyen vacak ez a pálesz. De mikor felálltunk, hogy megyünk bulizni, az már nincs meg, hogy az ajtóig hogyan jutottam el :D Aztán az akkori pasimmal nem találtuk egymást egy 30nm-es kocsmában, és egy lány meg akart verni mert szerinte mosolyogtam a pasijára. Kisírt szemekkel ébredtem - erről soha nem derült ki, hogy miért, a pasim is kiütötte magát.
2018. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat utolso ez halali 😂😂😂
2018. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!