Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit értél el ebben az évben,...

Mit értél el ebben az évben, amire azt mondod, hogy büszke vagy?

Figyelt kérdés
Legyen az család, új munkahely, szakma megszerzése, jogosítvány, bármi. Nemet és kort is írjatok légyszi, kíváncsi vagyok 😁

dec. 31. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Életemben először jól sikerült a keksztekercs, semmi más nincs
dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem ütött el a busz. Ennyi. Jó, bekerültem egyetemre de azt is csak muszájból csinálom, 0 motivációval. 20/F
dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Megvalósítottam az egyik legnagyobb álmomat: fehérhomokos pálmafás parton nyaraltam idén egy hétig.

Egy országos hírportál riportere interjút készített velem.



33N

dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Ez egy baromira jo ev volt, de nem versenyzek, nem buszke vagyok.
dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%
Életben tartottam egy kisbabát! :D én ennek örülök, erre vagyok büszje, mert az elején olyan lehetetlennek tűnt minden és olyan sok mélypont volt az évben...
dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%

Picit megcsúsztam, de sebaj :D

Szóval, tavaly a gyakorlatomra voltam a legbüszkébb. Nehéz volt bekerülni bárhova is, de nagyon megérte, mert az a hely tényleg sokat adott.

Bíztak bennem, első pillanattól fogva nagyobb feladatokat is kaptam, és hihetetlenül sokat tanultam, fejlődtem ott. Szakmát tekintve is, illetve személyiségem is, valamint segítettek rájönni arra is, hogy több van bennem, mint azt gondoltam volna. Szóval sikerült közben magam is jobban megismerni, és el nem tudom mondani, mennyire jól esett, hogy pár nő kivételével mennyire aranyos volt ott velem mindenki, mennyire hamar befogadtak és teljesértékű tagként kezeltek.

Nekem arra a pár hónapra nagy szükségem volt.

23/L

jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!