Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés szokott titeket...

Milyen érzés szokott titeket januárban elfogni, mennyire szeretitek vagy nem szeretitek ezt a hónapot?

Figyelt kérdés
jan. 2. 08:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehangol. Hideg van, magas a fűtésszámla, a boltban ilyenkor szoktak áratemelni, elmúltak a szép ünnepek.
jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Szolovjov ***** válasza:
Én örülök hogy túl vagyunk a decemberen. Úgyhogy inkább jó érzésem van, mint rossz.
jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Eddig amúgy főleg jó érzésem volt, hogy majd meg tudom váltani a világot is, de idén sírással kezdtem és önutálattal. A legjobb, hogy névnapom is volt tegnap és csak bőgtem :D
jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Most felszabadultabban érzem magamat, nekem kissé nyűg volt az utolsó 2 hét az ünnepekkel, és új terveim vannak. Illetve anyagilag kicsit jobb lehetne, bár lesz egy új kiadásom is.


35/F

jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a januárt.

Imádom a karácsonyt, így ahogy elmúlik, olyan üresség van bennem.

Még a tavasz is messze.

A munka is nehezebben megy 2 hét kihagyás után.

Tudom új év, új kezdet, de ez most nem nagyon motivál sajnos.

29N

jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A január mindig is messze volt a kedvenc hónapjaimtól. Nekem ilyenkor mindig olyan letargikus, lehangolt hangulatom/kedvem van. Valahogy olyan nyomasztó is, eleve az éles kontraszt miatt, ami közte és a december közt van.
jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Januárban születtem. Gyerekkoromban még sok volt a hó ilyenkor, igazi, szép fehér téli táj uralkodott, a hónap elején-közepén még világítottak a karácsonyfák a falusi kis házak ablakaiban, ha végigmentem az utcánkon, ropogott a hó a talpam alatt és olyan jó hangulata volt a házakból kiszűrődő karácsonyfák fényének, ezt nagyon szerettem, tovább tartott a karácsonyi feelnig. De már 20 éve csak esős, sáros, ragacsos a január (meg gyakran a december is), így már nincs meg az a hangulata, mint régen volt. Már nem szépek a téli hónapok, sőt kifejezetten szürkék, lehangolóak és ezen a hangulaton a januári szülinapom sem sokat változtat.
jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kicsit reménykedek benne, hogy jobb lesz az élet, aztán kiderül, hogy mégsem.
jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utálom, a leggyűlöltebb hónapom a január. Először azt hittem, hogy az egyetem, a téli vizsgaidőszak miatt van ez. Aztán elvégeztem, utána azt hittem, hogy a munkám miatt (januárban mindig rengeteg volt a túlóra). De 20 éve már szabadúszó vagyok, és úgy osztom be a munkámat, ahogy szeretném, mégis utálom a januárt. Szóval ez már így is fog maradni.
jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból szeretem, hogy végre elmehetek egy boltba anélkül, hogy tömeget kellene kerülgetni és sokáig sorban állni. Nem játszanak karácsonyi zenét (van, amit szeretek, de a tipikus karácsonyi számokat már unásig hallgattam és megundorodtam tőle), vége az őrületnek, és az emberek lenyugodnak végre. Emberekkel dolgozom, szóval ez a része számomra nagy könnyebbség. Mindenki visszahúz szépen a munkahelyére, így el lehet menni korcsolyázni, vagy uszodába, gyógyfürdőbe sportolni és kikapcsolódni anélkül, hogy tömeg lenne. Még örülök a karácsonyi ajándékaimnak. Még jó érzés megölelni elalvás előtt az új plüssállatot, felvenni az új puha zoknit, meg kimenni éjjel futni a fűthető mellényben, még nem szoktam meg, hogy ezekkel élek. És már csak két hónap van márciusig, a nappalok mostantól hosszabbodni fognak.

Ami nem tetszik, hogy még mindig hideg és sötét van. Bár most napközben kifejezetten tavaszias az időjárás, mikor megyek és jövök, akkor elég hideg van, meg a szabadnapomon se fér bele egy nagyobb túra, max., ha a végét fejlámpával teszem meg, de így is elgondolkozom azon, hogy érdemes volt-e, mert általában szebb minden, mikor zöld.

jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!