Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan fiatal aki egyáltalá...

Van olyan fiatal aki egyáltalán nem iszik cigizik és elítéli ezeket?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan? Vagy ismertek?

jan. 2. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem iszok, nem cigizek, elítélek mindenkit, el vagytok átkozva
jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a családban senki nem cigizik és senki nem iszik.
jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Sosem cigiztem, nem is tervezek ezen változtatni, illetve egy kezemen meg tudom számolni, egy évben hányszor iszom. Akkor is mértékkel, és nem komolyabbat, mint egy Somersby. A környezetemben is többen vannak még így.

Nem elítélés van bennem, de ilyenektől nekem nem lesz valaki szimpatikusabb.

jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
A cigit nem szeretem, alkoholt azért alkamakkor iszok de nem ítélem el egyiket sem.
jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Elfogadom, hogy mások élnek ezekkel, de én nem igénylem. Alkoholt néha szoktam inni mértékkel, ha megkínálnak valahol. Magamtól kb sosem veszek, mert anélkül is jól tudom magam érezni.
jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha 27 évesen még fiatalnak számítok, akkor igen. Soha egyetlen szál cigit sem szívtam el (bár passzív dohányzással azért biztos lenyeltem pár szálnyi adagot sajnos), és inni sem iszok, részeg sem voltam soha, sőt, egész életemben szerintem összesen nem ittam annyi alkoholt, mint egy átlag ember két nappal ezelőtt egy este alatt.
jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van
jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!