Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez red flag lenne?

Szerintetek ez red flag lenne?

Figyelt kérdés

Voltam ma egy középkorú nőnél, rövid szervizelős munka ügyben. Ott kezdődtek a bajok, hogy eléggé fel volt puffadva az arca. Remélem csak a bejglitől, és az ünnepek végére leapad neki. De ami sokkal durvább volt, hogy a folyosón láttam bekeretezett képek és fotók vannak a falon, mindenféle változatos méretben. Na most nem túlzok, de ezek kivétel nélkül macskás fotók voltak mind. A saját macskáit lefotózta, és mint az embereknél az arcképet, keretbe rakta és kirakta a falra. A szobába nem jártam, ott elképzelni se tudom mi lehetett. Nagyon zavarbaejtő ez az egész számomra, szerintetek normális?

Ráadásul feltűnően kedves is volt velem. Mintha flörtölni is próbált volna, de finoman visszautasítottam. Nekem ezek a macska fotók a falon nagyon zavarosak voltak. Csak szerintem fura, vagy ti se akarnátok semmit egy ilyen nőtől?



jan. 2. 20:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem érdemlem meg ezt a goromba bánásmódot és leteremtést sem.
jan. 2. 21:36
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
De mi a kérdésed? Tetszik a nő és fel akarod szedni?
jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem érdekel a nő, akkor mi a kérdés? Nem kell mindenkivel osszejonni. Ha nem tetszik, hát nem tetszik.
jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenkivel összejönni persze, de egy kis kalandnak én se mondok ám ellent, ha úgy alakul a helyzet. Jelen állapotában ő nem igazán tetszik mert fel van puffadva az arca. De elégedett volt a munkámmal fog még hívni biztosan. Én láttam rajta hogy bejövök neki. De ezek a bekeretezett macska profilfotók azóta se hagynak nyugodni, nagyon felkavaró látvány. Inkább erről beszéljünk! Ti láttatok már hasonlót? Mert egyesek nagyon könnyen felülemelkedtek itt a lényegen úgy érzem.
jan. 2. 21:43
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Miért, mi a lényeg? Hogy tehetnek-e ki emberek képeket a saját lakásokba macskakrol? A valasz:igen megtehetik. Nem Red flag, nyugodtan szereljel nála legközelebb is.
jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

Amíg nem ilyen képeket láttál bekeretezve, addig talán minden rendben:


[link]


[link]


[link]

jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szabadidőmben videókat is csinálok a macskamrol, és macskás videókat is szoktam nézni. Ez van.
jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Tehát munkaügyben találkoztál egy nővel akit egyáltalán nem tartasz vonzónak.

Akkor mi a redflag? Miért felnőt tpárkapcsolatok? Vagy te mindenkit megvizsgálsz párkapcsolati szempontból, akivle csak találkozol életed során?

jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Majd jövőre, ha megint szervizeled a kazánját, megnézheted, hogy lelapult-e az arca.

Addig gyűjtsd a red flagjeidet a többi kuncsafttól.

A legtöbb red flaget adó megrendelőnek fújd fel a tágulási tartályát ingyen.

jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel az épületgépészekkel csak a baj van
jan. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!