Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez red flag lenne?

Szerintetek ez red flag lenne?

Figyelt kérdés

Voltam ma egy középkorú nőnél, rövid szervizelős munka ügyben. Ott kezdődtek a bajok, hogy eléggé fel volt puffadva az arca. Remélem csak a bejglitől, és az ünnepek végére leapad neki. De ami sokkal durvább volt, hogy a folyosón láttam bekeretezett képek és fotók vannak a falon, mindenféle változatos méretben. Na most nem túlzok, de ezek kivétel nélkül macskás fotók voltak mind. A saját macskáit lefotózta, és mint az embereknél az arcképet, keretbe rakta és kirakta a falra. A szobába nem jártam, ott elképzelni se tudom mi lehetett. Nagyon zavarbaejtő ez az egész számomra, szerintetek normális?

Ráadásul feltűnően kedves is volt velem. Mintha flörtölni is próbált volna, de finoman visszautasítottam. Nekem ezek a macska fotók a falon nagyon zavarosak voltak. Csak szerintem fura, vagy ti se akarnátok semmit egy ilyen nőtől?



jan. 2. 20:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
😂😂😂
jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
50%
AZ 100%
jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
Mit akarnék tőle? Eddig se hiányzott, ezután se fog.
jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Nekem te lennél a "redflag"...


"Ott kezdődtek a bajok, hogy eléggé fel volt puffadva az arca."

Ha úgy érted, dagi volt, akkor azt írd. Ha viszont fel volt puffadva az arca, az egy csomó mindentől lehet. Nekem is volt allergia miatt és igen rossz tud lenni.

Abból következtetsz, hogy akart valamit, mert kedves volt? 😃 Én is kedves szoktam lenni még a 70 körüli szerelő bácsival is, mert egyrészt miért legyek tapló, másrészt örülök, hogy kijött és megcsinálja.

jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi közöd van hozzá, hogy egy ügyfelem milyen képeket rák ki a lakása falára? Red flag, hogy nem szervizelsz olyan nőnél, akinek macskája van, vagy mi?
jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem volt dagi, az arca volt felpuffadva, kikerekedve, némileg eltorzulva. Reméljük csak átmeneti a baj, nem értek hozzá.

Nem csak kedves volt hanem dicsért hogy milyen ügyes és okos fiatalember vagyok, ja ő volt az idősebb, nem tudtam eldönteni mennyi lehet talán nem is 30 hanem megvan 40 is már. Nem láttam rendesen mert fel volt püffedve az arca. Meg összességében ilyen koravén benyomást keltett bennem az egész nő, meg a lakása is.

De amit én még mindig nem tudok hová tenni, az a rengeteg macskás kép a falon. Volt ahol szabályosan profilkép volt a macskájáról, és az volt bekeretezve és kirakva a falra. Rendesen egy macska arc képkeretben. Normális?

jan. 2. 21:16
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Mi a f.. közöd van hozzá? Kifizette a díjadat? Ha igen, akkor ennyi volt a sztoritok.
jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ez a tarskeresesi problémák témájához?
jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy red flag:


[link]

jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De nem érted. Hát flörtölni próbált velem! Én szívesen veszem ha flörtöl velem egy nő, de őt nem tudom hova tenni. Szerintem zavaros fejű lehet ezekkel a macskás képekkel. Zavaros fejű, vagy elkeseredett. Bőven társkeresés probléma, mert én nem szoktam elzárkózni a lehetőségektől. Itt és most ő kivétel volt, de szerintetek jól tettem?
jan. 2. 21:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!