Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez red flag lenne?

Szerintetek ez red flag lenne?

Figyelt kérdés

Voltam ma egy középkorú nőnél, rövid szervizelős munka ügyben. Ott kezdődtek a bajok, hogy eléggé fel volt puffadva az arca. Remélem csak a bejglitől, és az ünnepek végére leapad neki. De ami sokkal durvább volt, hogy a folyosón láttam bekeretezett képek és fotók vannak a falon, mindenféle változatos méretben. Na most nem túlzok, de ezek kivétel nélkül macskás fotók voltak mind. A saját macskáit lefotózta, és mint az embereknél az arcképet, keretbe rakta és kirakta a falra. A szobába nem jártam, ott elképzelni se tudom mi lehetett. Nagyon zavarbaejtő ez az egész számomra, szerintetek normális?

Ráadásul feltűnően kedves is volt velem. Mintha flörtölni is próbált volna, de finoman visszautasítottam. Nekem ezek a macska fotók a falon nagyon zavarosak voltak. Csak szerintem fura, vagy ti se akarnátok semmit egy ilyen nőtől?



jan. 2. 20:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%
Neked igen.
jan. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
74%
Szerintem a macskás rész, tényleg felkavaró és gyanús, áhh olyan nyomasztó lenne egy ilyen nőnél lenni, eskü hátborzongató arra gondolnék hogy agyilag valami nem komplett vagy lelkileg nála. Szerintem ha benned is ilyen érzést kelt hagyd a bántba,pláne ha nem tetszik. Értelmetlen ez az egész inkább felejtsd el, vannak amúgy fura emberek.
jan. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem mesteremberek képei vannak bekeretezve, nem kell félned kandúrkám.
jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%

:D

vagy trófeaként kirakva a falra.

jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Egyszerűen csak szereti a macskákat, a szépségüket. Én is szeretem őket, vannak időnként kitéve cicafotók. Pl. bekeretezve egy szép brit rövid szőrű a könyvespolcon.

Nincsenek mentális zavaraim, párom is van.

jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ennél csak őrültebbeket fogsz találni😃
jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%
Ebben szerintem nincs redflag. Teljesen normális, azt tesz a falára amit szeretne.
jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!