Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én lennék telhetetlen, és a...

Én lennék telhetetlen, és a barátommal valójában minden rendben, vagy pedig jól érzem, hogy ez az egész kapcsolat lapos?

Figyelt kérdés

Ha valamilyen problémát akarnék vele megbeszélni, akkor tereli a témát, és nem is arról beszél. Elmondtam neki, hogy szerintem ellaposodott a kapcsolatunk, de ő ezt letudta annyival, hogy szerinte semmi gond nincs, és hogy egyáltalán nem laposodott el a kapcsolatunk, szerinte izgalmas, változatos, és a lényeg, hogy szeressük egymást.

Felvetettem neki egy program ötletét, de azt mondta most voltunk nem olyan rég valahol, így nem kell, elég ha csak a szobámban vagyunk. Én nem mondom, hogy mindig valahol lennünk kellene, de ezt így unom, pláne, hogy heti 1-2 napot töltünk együtt. Valamikor itt alszik nálunk, valamikor én is ott náluk.

Ha a szobámban vagyunk, csak telefonozik a szexen kívül. Még sosem voltunk együtt egy koncerten sem, sem strandon, sem nyaralni együtt, csak egy pár helyen kirándulni, és ennyi.

Mindig hozzám bújik, simogat, átölel, és még a kedvenc csokimból is minden alkalommal hoz, ezek pozitívumok. De valahogy mégis kevésnek érzem ezeket.


jan. 4. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Van jogositvanyod? Vagy mivel szeretnel elmenni nyaralni? Tudsz szallast foglalni online?
jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is elég laposnak tűnik. Én szívesen mennék ide-oda a barátnőmmel. Persze mindig nem lehet menni, pihenni is kell, meg anyagilag is megterhelő, de teljesen jogos, hogy néha menni akarsz valahova. Elkényelmesedett már a srác a kapcsolatban, nem akar nagy energiát bele fektetni, mivel a szex így is megvan.
jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is tisztában vagyok vele, hogy mindig nem lehet menni, de ha megyünk valahova is tök unalmasnak érzem. De itthon sem csinálunk semmit.
jan. 4. 10:56
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Egy férfi válaszát olvasod.

Ha a saját életedet szeretnéd élni, akkor ne nyugodj bele, hogy egy szobafogságra ítélt ölebként éld le a hátralévő életedet. Intézd úgy, hogy amikor elkezded neki kifejteni a lényegi problémát, ne tudjon belebújni a telefonjába és kerek perec mondd meg neki, hogy az életstílus, amire ráálltatok, nem fog kitartani a végtelenségig, - le lesz cserélve, ha nem veszi komolyan, hogy neked nem elég a négy fal között cirógatás, szeretkezés és az évente három ezeken kívül eső közös program.

Létezik a probléma sok mikroközösségben, hogy nincs anyagi keret meghatározott időközönként súlyos pénzekbe kerülő programokat szervezni, de egy közös séta, egy kisebb túra (a példa kedvéért) nem egy ökör ára, - csak a közös hajlandóság és ehhez megfelelő ruházat szükséges ezekhez.

Én magam elítélem, amikor a szebbik nem egy bizonyos tagja megpróbál terrorizálni, - úgy viselkedik, hogy amennyiben nem ugrok valami okán tegnapelőttre, akkor elkezd szankcionálni, emelt hangon hangot adni az éppen aktuális agyrémének, - de amiben te vagy jelenleg, az már tényleg az a szint, amikor cselekedni kell és ultimátumot benyújtani a fickónak.

Adsz neki egy teljesíthető időszakot gondolkodásra, javaslatok megtételére és cselekvésre - és ami elég neked is arra, hogy anyagilag, fizikálisan, ill. mentálisan felkészülj egy szakításra - és ha nincs változás, akkor sajnos ajánlott érzékeny búcsú után túllépni az ürgén.

Itt már nincs más - sajnos!

Sok ide beküldött válaszomban szoktam hangot adni annak, hogy mivé alakít sok embert az internet léte és a digitális kütyük folyamatos fejlődése, - ezt többnyire senki nem veszi itt komolyan és ezért nem vagyok népszerű a véleményemmel, - de az a helyzet, hogy te is kifogtál egy függőt, akinek komolyabb horderőt képvisel az értékrendjében a telefonja, mint bárki vagy bármi! Ha nyíltan neki szegeznéd a kérdést - és nem szégyellne őszintén válaszolni is erre a kérdésre az embered, - akkor simán a telefont nevezné meg legbizalmasabb cimborájának/szexpartnerének az embered!

Felejtsd el, hogy ezt nyíltan felvállalja előtted is, - mert nem fogja!

jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nyilvánvaló, h nem egyeznek az igényeitek. Ez nem lapos kapcsolat, csak simán nem vagytok egymásnak valók.
jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez van csak fordított a felállás.

Szívesen bejárnám a világot de nem tudom mert neki mindíg van valami kifogása ami miatt most pont nem jó.

jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Más a helyzet, amikor az ember párja egészségügyileg alkalmatlan arra, hogy hosszabb távú kiruccanásokat, programokat szervezhessenek együtt.

Ekkor marad az, hogy a beteg ember is megértő, - szemet huny afelett, hogy időközönként a párja elmegy ide-oda, - de ez kölcsönös bizalom nélkül nem működőképes. Az én feleségem csak kocsival képes mobilizálni magát. Ha időközönként elmennék túrázni, nem szólna semmit, de én sem szólok neki, hogy időközönként kocsiba ül és eltölt néhány napot a közvetlen rokonaival vidéken. Tudja rólam, hogy nekem szükségem van havonta két-három napra, amikor nincs senki a közelemben. Ha nem bíznánk meg egymásban, akkor szóba sem jöhetne ilyen kölcsönös viszonyulás, de ez egy működő valami nálunk és jól elvagyunk. Időközönként elmegyünk együtt gyógyfürdőbe - ott alvásos üzemmódban - és meglepő, de másra nincs is igényünk. Működik.

jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De a mi esetünkben a barátom ismerkedéskor nem ezt adta elő, órákat beszélt a nyaralásairól, kirándulásairól. Egyes helyeket meg sem nézne velem, mert hogy ő már ott volt a haverokkal.
jan. 4. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 na jó, de a világ elég nagy. Gondolom ő sem volt még mindenhol.
jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!