Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szemetet és hulladékot...

Milyen szemetet és hulladékot tartalmaznak a szemetes kukák nálad épp most odahaza?

Figyelt kérdés

(A felesleges kommenteket elkerülvén, tudom, hogy volt már hasonló, vagy azonos kérdés régebben, de ez ugye olyan kérdés, amire folyamatosan "változik" a válasz, tehát feltehető időnként)


Szóval a kérdés: otthon a lakásban nálad most épp milyen szemetek vannak kidobva? Mikből áll a szemetes kukád /kukáid tartalma? Fel tudod sorolni/tudsz példákat írni?



jan. 7. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, nem fogom most az összeset megnézni, csak ami itt van az asztalom mellett a szobámban.


Ebben van: papír zsebkendő, egy karton doboznak pár fecnije, pár összegyűrt papír és egy műanyag genotherm.

jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
büdöseket
jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Most éppen semmi nincs benne,csak az új üres zsák,mivel kb 20 perce ürítettem.
jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
benti kuka ált. pisis- kakis pelenkák,jegyzetek,csokipapir,konyhaiba ált.zacskók,csokipapirok,tápszerdoboz,bébikajaüveg,befőttesüvegek,cigisdoboz,piaüveg,üdítősüveg,cukor és fűszereszacskók,tojáshéjak,virsliszacskó,olajosflakon,betét
jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
pizzasdoboz, gyümölcsleves doboz, virslis zacskó, tejesdoboz, kávészacskó, cigiszacskó, csokiszacskó, sajtosdoboz, parizerhéj
jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó hogy megemlítetted a szemetest. Este ki kellett dobnom vagy 1 kiló savanyúkáposztát a hűtőből, mert penészes lett. Karácsony előtt kimaradt a töltött káposzta főzésnél. Van még egy csomó tojáshéj, Nylon csomagolások. Fokhagyma héj. Meg még néhány apróbb dolog.
jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Macskaürülék, abból jó sok, meg papírzsebkendő, egyéb háztartási szemét, csomagolások.
jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Papirzsepik, kajás doboz, üres majonézes üveg, teafilterek, szerintem most más nincs nagyon benne, ezekre emlékszem, hogy ma kidobtam.
jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
Zsepik, vattakorongok, kaják csomagolásai, kb ezeket dobtam ki nemrég, ezen kívül fogalmam sincs, nem vezetek leltárt a szemétről.
jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Egy szemetesem van, csakis papírhulladék kerülhet bele.


Családi házban élek, nincs kukám.

Kinti tárolóban vannak nagyméretű kutyatápos zsákjaim, ezekbe külön-külön kerülnek a fém /főleg üres kutya és macskakonzerv dobozok/, műanyag és üveghulladékok. A fémet a közeli vasudvarba szoktam elvinni. A műanyagot és üveget pedig a településen lévő szelektívgyűjtőbe viszem. A használt elemeket a helyi boltban lévő, erre a célra kitett tárolóba.

A konyhai hulladék, zöldség és társai mennek a komposztba. Néha begyújtok a cserépkályhába /csak is fával tüzelek/, a hamu is megy a komposztba.

Közben várom mikor fognak megbüntetni amiért nem veszem igénybe a hulladékszállítást.

jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!